Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 [BOYI]


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Przejrzałem temat, wpisywałem w szukajce, ale konkretnej odpowiedzi nie znalazłem, albo mi umknęła.

Boyi g36, w zasadzie wymieniona dysza, głowica tłoka i głowica cylindra na uszczelnione (doszczelnione), kable niskooporowe i MOSFET handmade. Reszta stock.

Czy GB wytrzyma (będzie w miarę bezpiecznie): ze sprężyną m125 i lipo 11.1V?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Teraz tak czytam, że tam jest spring cos pomiędzy m110 a m120. Na razie nie ma dostępnych m125.

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Kurczę, przez przypadek wcisnałem wyślij.

Kontynuując...więc może m130 by podeszła?

Jeszcze ostatnie pytanie. Tłok z iloma zębami kupować? Bo widzę, że są od chyba 15-19, a nie chcę rozkręcać GB, żeby tylko sprawdzić ilość zębów ;)

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dzięki za porady. Lipo zakupione (eksperyment z aliexpress), jak dojdzie to zmienię tłok.

Mam jeszcze pytanie, bo planuje upgrade dalszy. Chcialbym poprawić zasięg głównie. Czy wsadzenie lufy 405mm precyzyjnej ma sens? Czy różnica pomiędzy 405 a 360 mm bd duza? Czy po wymianie lufy trzeba juz tutaj wymienić cylinder?

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

 

Udało mi się też dorwać springa m125!;)

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

Edited by szymo86
Link to post
Share on other sites

Panowie, jeszcze jedno pytanie.

Promocyjnie bardzo kupiłem lufkę 436mm, tłumik przy okazji też był w dobrej cenie. Pewnie muszę zmienić cylinder, bo w Aresie był już typ 0 od startu, ale w swoim GB chyba widziałem otwór w cylindrze.

Czy taki podejdzie? http://www.taiwangun.com/cylindry-i-glowice-cylindra-2/aluminiowy-cylinder-o-dl-72mm-powlekany-teflonem?from=listing&campaign-id=14

Krakmani nie mają niestety innego typ 0, przynajmniej nie widzę na stronie.

Edited by szymo86
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Mam pytanie odnośnie komory i dyszy do G36 Boya, muszę wymienić stockową komorę która się rozleciała. Jaką komorę polecacie SHS czy JG? i jaką dyszę do tej komory? Ponieważ z tego co szukałem jest kilka długości 24,30 mm, 24,2mm, 25,25mm.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...