Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Identyfikacja repliki


Recommended Posts

Kolego, cena między 028A a jg nie jest duża a więc cena la licytacji nie będzie się różniła czy to Cyma czy JG (ale z tych dwóch opcji JG było by korzystniejsze, ponieważ do jg dodawane są batki które pośmigają dłużej niż kilka miesięcy, czyli jakiś ok. rok :)

Link to post
Share on other sites

Ja mam CM 0.28A tactical i wygląda podobnie ale tak jak pisali moi poprzednicy-chwyt pistoletowy jest inny. Nie miałem do czynienia z JG ale wiem ze moja CM jest ok :) Na twoim miejscu nie kupował bym tej repliki ze względu na to że jest podanych zbyt mało danych technicznych i możliwe że sprzedawca umyślnie ich nie podał bo byłyby kiepskie.

Link to post
Share on other sites

Zle. Nie to mi chodzilo. Bardziej o to, ze sprezyna sie rozpieprzy, bo gosc po strzelance nie sprawdzi czy w srodku sa nadal zaladowane kulki.

Wg mnie nowke lepiej. To moze tez przez to, ze nauczony zostalem kupowac nowe rzeczy co skutkowalo wieloma wyrzeczeniami i ciezka praca.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście nie mam przekonania to używanych replik. Kolega kupił używkę CM 0.28 a ja nówkę. Mojej cymie nic nie dolega a on już musiał wymieniać kilka części i dalej planuje wymianę jeszcze kilku bo nie sprawóją się jak należy. Ja uważam że replike lepiej kupić nówkę. Wolę trochę przepłacić ale mieć pewność i gwarancje.

Link to post
Share on other sites

Bawienie się w używki, szczególnie "chinoli pierwszego sorta", nie jest dobrym wyjściem dla osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia w ersofcie, tudzież bez wsparcia w osobie kumatego serwisanta. Potem są niepotrzebne kwasy, bo coś nie jest do końca tak jak oczekiwaliśmy.

Absolutnie nie mam zamiaru zniechęcać do zakupu replik używanych, sugeruję tylko należyte rozważenie zakupu i, jak kolega wyżej zauważył, solidne wypytanie o szczegóły, najlepiej poparte fotografiami.

Link to post
Share on other sites

to może tak spytam lepiej kupic nowa replike 2 klasy czy używaną z troszke wyższej półki?

Z uzywana replika jak z uzywanym samochodem. Jeden kupi i uzywa przez lata drugi kupi i za tydzien do serwisu.Kupowanie uzywki to zawsze loteria, czasem sie oplaca (i to bardzo) czasem to totalna lipa.Jesli jestes nowy i nie znasz sie na replikach to jak okreslisz stan uzywanej repliki? Zawsze mozna zaufac sprzedajacemy zadaj sobie tylko pytanie czy stac cie na takie ryzyko? Jesli tak to uzywka (i moze byc to strzal w 10 )jesli nie to nowka.Co do klasy repliki to jako osoba ktora sie na tym nie zna i tak nie bedziesz w stanie okreslic ile czesci z tej ''lepszej'' jest orginalnych a ile to tanie zamienniki

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...