Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16 [KA] tuning mocowy


Recommended Posts

Szkielet King Armsa jest bardzo dobry. 140 Guardera mysle ze ogarnie. Co do zasięgu, celności i skupieniu to wiąże się to z wieloma czynnikami tj precka, gumka, komora, cylinder... Silnik na LiPo 11,1V tez powinien dać rade.

Edited by verb007
Link to post
Share on other sites

Szkielet King Armsa jest bardzo dobry. 140 Guardera mysle ze ogarnie. Co do zasięgu, celności i skupieniu to wiąże się to z wieloma czynnikami tj precka, gumka, komora, cylinder... Silnik na LiPo 11,1V tez powinien dać rade.

 

Piszesz z doświadczenia,czy na podstawie informacji od kumpla kumpla?

 

Miałem szkielet KA w łapie i wg mnie nie jest on wcale dobry.Nie usunięte karby,brak "wzmocnień na froncie" itd.Byłem świadkiem pękania tego szkieletu.Sp140 uciągnie,pytanie tylko jak długo.

 

Autor chce wrzucić do szkieletu ultimate części King Armsa,z tego co widzę.Zębatki są ok,tłok średnio,popychacz dyszy jest ok,Zespół cylindra jest ok.

 

Szkieletu Ultimate na oczy nie widziałem,ale na forum pisali,że jest wybredny co do części,i mogą być problemy przy składaniu.

 

Tu temat o tym szkielecie. http://forum.wmasg.p...rboxa-ultimate/

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Ja jednak uważam ze szkielet KA da sobie rade ze 140, kwestia odpowiedniego poskładania tego do kupy i nie mowie tu o samych bebechach. Co do GB Ultimate to tez loteria, jedni piszą że dają rade a Ultimate trochę wybredny jest.

Od siebie mogę polecić GB KWA 2GX.

Link to post
Share on other sites

Dzieki wszystkim za info. Wybrałem szkielet Ultimate bo jest stosunkowo tani a w specu powiedzieli ze jest naprawde dobry (chodzi o wersję upgread). Co do przyjęcia części to składałem niedawno mp5 i śmieci z JG wchodziły do gb ultimate bez problemu i strzela dość przyzwoicie. A pytanie zadałem głównie oto czy zębatki i tłok nie rozsypią się przy m140 guardera. Keżeli istnieje takie ryzyko to wole dać 130 ale spokojnie się bawić. Jeszcze raz dzięki za info i pozdrawiam :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...