Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moja Pierwsza Broń


Recommended Posts

Witam mam problem z zakupieniem broni ;/

Na oku mam to cacko :http://www.sklep.air...go-JG067MG.html

ale nie mam zielonego pojęcia czy ta broń jest wytrzymała i czy sklep jest zaufany itd Lubie broń krótką więc wybrałem tą Mp5 a po za tym mam tylko 400 zł chciałbym kupić pistolet ale są tylko gazowe a gaz w zimie nie działa a elektryczny pistolet jest bardzo słaby jeśli macie jakieś propozycje prosze piszcie i prosił bym o wyrażenie swojej opini na temat tej broni z góry dzieki !!!

Link to post
Share on other sites

a po co ci więcej ?? pistolet używasz jak ci braknie bb w głównej (a nie ma czasu nasypać do maga) lub w budynku gdy główna będzie za silna a tam masz odległości 5-10m

 

z elektrycznych to polecam CM030 ver.II Glock 18c mały, niezawodny i o skutecznym zasięgu ;)

w promocji są teraz na azteko.pl wychaczysz poniżej 200 zł

Edited by Filavandrel
Link to post
Share on other sites
Z tym, że przy klocku musisz się liczyć z tym, że zasięg rzutu nim jest większy niż strzału z niego.

Co jak co, ale akurat zasięg wystrzelonych kulek z CM.030 w stosunku do ich prędkości wylotowej jest bardzo dobry (przekracza granicę 40 metrów na kulkach 0,2g). Problemem jest natomiast prędkość z jaką kulki lecą, co znacznie utrudnia trafienie czegokolwiek na tym dystansie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...