Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa precyzyjna Madbull czy Systema


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Teflon-to samo co z KMH czyli na początku świetnie a potem osiągi spadają.

 

 

Say what?

Dla Ciebie naprawdę Madbull = KM-Head? To proponuję mały deal, kup mi KM-Heada, ja Ci kupię Madbulla. Spotkamy się za 2 lata i zobaczymy czy to tak samo i czy osiągi spadają w obu. Bo raczej mi się nie wydaje.

Link to post
Share on other sites
Z tego co pisaliście rozumiem, że najlepszy będzie Guarder 6.02 dla mojego PJ4A1? A co sądzicie o tej lufie.

Mam Ultimate 6,03 w moim MP5SD6, sprawuje się co najmniej dobrze ale pamiętaj, że preclufa to nie wszystko, oczywiste jest, że zdecydowanie poprawia skupienie, ale jeśli chodzi o zasięg, to dla uzyskania znaczącego efektu (<10-20 m) trzeba wymienić również sprężynę, prowadnicę, cylinder, głowicę tłoka i uszczelnić cały układ.

Link to post
Share on other sites

Say what?

Dla Ciebie naprawdę Madbull = KM-Head? To proponuję mały deal, kup mi KM-Heada, ja Ci kupię Madbulla. Spotkamy się za 2 lata i zobaczymy czy to tak samo i czy osiągi spadają w obu. Bo raczej mi się nie wydaje.

Nie napisałem że madbull=Kmhead. Wiadomo że KM będzie trwalszy, ale teflon to wada tych luf. Po prostu się wyciera, a np. chromowane Prometheusy są "wieczne".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...