Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Mam do was pytanie dot. kabury WP. Konkretnie tej:

http://allegro.pl/kabura-wp-oryginal-pantera-i2868976613.html

 

Czy zmieści się do niej Sig Sauer (CM 122)?

Czy ktoś z Was miał już może z nią do czynienia? Do jakich replik pasowała i jakie macie zdanie na jej temat?

 

A może znacie inną kaburę WP, która może pasować do mojej repliki?

Zaznaczam, że WIST94 (skórzany) nie pasuje.

 

Generalnie zależy mi na skompletowaniu oporządzenia w WZ93.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Wesołych Świąt maniacy!

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Cholera wie. Nie umiem rozpoznać, do czego to jest kabura, a podejrzewał bym WIST'a.

 

...kup sobie Gadżeta z Miwo-L, jest dostępny w Panterze, i typowy średniej wielkości pistolet (ja sprawdzałem na Glocku 18c i Waltherze P99) wchodzi bez bólu.

 

Rzecz jasna szczyt wygody w dziedzinie kabur to to nie jest, ale jak się upierasz przy wz.93, to... na zbyt wiele nie licz - o ile wiem nikt u nas nie ma na wyposażeniu Sigów, to i kabur do tego nie ma.

 

...jeszcze mozesz poprosić jakiegoś krawca o uszycie na zamówienie.

Link to post
Share on other sites

SIG'i są/były w Gromie.

Niestety ciężko stwierdzić czy jest to kabura do WIST94 czy do P-83 - nie ma odniesienia skali zbytnio.

 

Do tej od WIST94 (poprawiona wersja z 2005 czy 2006 roku z taśmą antypoślizgową) wchodzi bez problemu ostra CZ75B tylko nie można użyć zapięcia opasającego chwyt pistoletu.

 

Generalnie zamów jak już to Gadżet z Miwo i będzie po kłopocie.

Link to post
Share on other sites

Tak zwana "mundurówka" jest na coś przeznaczona, a czy ktoś sobie kupi sprzęt do ASG czy do roboty to już jego wybór.

Misiaczku - "mundurówka" to jest przeznaczona na zakup przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, do którego kabura na pewno nie należy. Jeśli poczytałbyś przepisy normujące zasady noszenia mundurów oraz wyposażenia, wiedziałbyś, że żołnierz ma używać to co dostaje w ramach przydziału i co jest na stanie danej JW, inaczej popełnia wykroczenie dyscyplinarne. Dowolność występuje jedynie podczas wyjazdów misyjnych i to też w pewnym zakresie.

 

Podobną kaburę jak na zdjęciu miałem też i wchodził tam tylko P 83. Napisz do gościa i zapytaj do jakiej klamki pasuje i po kłopocie :icon_razz2: .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...