Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabinki Steyr AUG A2 firmy ASG


Recommended Posts

Poszukując repliki AUG Steyr natknołem sie na 2 produkty firmy Action Sport Games różniace się ceną. :icon_eek:

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152199334-Replika-karabinka-Steyr-AUG-A2-.html

 

http://www.militaria.pl/action_sport_games/karabinek_aeg_steyr_aug_a2_(15909)_p5711.xml

 

Nie chce mi się wierzyć, że obydwie repliki są identyczne - nie kosztują tyle samo, mają inne numery. Jeśli ktoś wie coś na temat tych dwóch replik, proszę o odpowiedź. :icon_lol: Z góry - wielkie dzięki.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze popraw link do militaria.pl :icon_razz:

A po 2 wydaje mi sięzę niczym tylko poprostu sklep zawyża cenę, ponieważ na militaria.pl np. GG walthera kosztuje 60zł a zwykły kupiony w sklepie asg kosztuje 30-40, choć na nasze szczęście już przestali sprzedawać ten gaz i zastąpili go chinolkami bezimmiennymi i gazami marekj produkujących ASG.

Edited by Kikas
Link to post
Share on other sites

AUG ASG (czyli JG) to bardzo przyzwoity sprzęt. Jeśli lubisz bullpupy to możesz go kupić. Pamiętaj tylko, że z uwagi na plastikowy korpus z czasem ta replika lubi łapać luzy i nieszczelności, które zmniejszają jej moc. Ale to cię czeka dopiero po dłuższym użytkowaniu.

Link to post
Share on other sites

AUG ASG (czyli JG) to bardzo przyzwoity sprzęt. Jeśli lubisz bullpupy to możesz go kupić. Pamiętaj tylko, że z uwagi na plastikowy korpus z czasem ta replika lubi łapać luzy i nieszczelności, które zmniejszają jej moc. Ale to cię czeka dopiero po dłuższym użytkowaniu.

 

To czeka każdego w każdej replice, tylko długość oczekiwania inna :D

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

AUG ASG (czyli JG) to bardzo przyzwoity sprzęt. Jeśli lubisz bullpupy to możesz go kupić. Pamiętaj tylko, że z uwagi na plastikowy korpus z czasem ta replika lubi łapać luzy i nieszczelności, które zmniejszają jej moc. Ale to cię czeka dopiero po dłuższym użytkowaniu.

CZyli replika AUG'a z Action Sport Games i JG jest taka sama? A i jeszcze jedno, nikt mi jeszcze nie odpowiedział na pytanie czym sie różnią wersje AUG'a od ASG

Link to post
Share on other sites

Zerknij sobie tu - http://forum.wmasg.p...-aug-a2-od-asg/

 

A tak w skrócie - ten z Gunfire jest niemalże po całości plastikowy - m.in. lufa zewnętrzna i okolice zamka, ten od JG - ma nieco więcej metalu - jest to klasyczna kopia Classic Army. Ten od ASG nie ma też 350 FPS tylko poniżej 300.

 

Ten na Gunfire to jest konkretnie ten model - http://www.actionspo...id=17355@@SHOP1

 

Generalnie jeśli chcesz AUGa to od JG - ale wtedy bez oznaczeń, albo lepsza wersja (nieco droższa) od ASG DK - z oznaczeniami, ale w pudełku nadal będzie rebrandowany JG :icon_biggrin:

 

Weź tylko poprawkę, że AUG nie używa magazynków eMkowych, tylko dedykowane. Rączka lubi się ułamać (dlatego fajniejsze są wersje RIS), a tak poza tym to świetny sprzęt - gearbox V3, długa lufa, łatwy tuning, standardowe części. Problem jest powyżej 450-500 FPS, bo wyrywa gearbox tyłem, ale są tematy z patentami na ten problem/specjaliści, którzy Ci to wzmocnią. Tak w skrócie :icon_biggrin:

Edited by PitBear
Link to post
Share on other sites

Zerknij sobie tu - http://forum.wmasg.p...-aug-a2-od-asg/

 

A tak w skrócie - ten z Gunfire jest niemalże po całości plastikowy - m.in. lufa zewnętrzna i okolice zamka, ten od JG - ma nieco więcej metalu - jest to klasyczna kopia Classic Army. Ten od ASG nie ma też 350 FPS tylko poniżej 300.

 

Ten na Gunfire to jest konkretnie ten model - http://www.actionspo...id=17355@@SHOP1

 

A ten plastik jest chociaż dobry gatunkowo? Nie rozleci się po 3 dniach?

 

Generalnie jeśli chcesz AUGa to od JG - ale wtedy bez oznaczeń, albo lepsza wersja (nieco droższa) od ASG DK - z oznaczeniami, ale w pudełku nadal będzie rebrandowany JG :icon_biggrin:

 

Weź tylko poprawkę, że AUG nie używa magazynków eMkowych, tylko dedykowane. Rączka lubi się ułamać (dlatego fajniejsze są wersje RIS), a tak poza tym to świetny sprzęt - gearbox V3, długa lufa, łatwy tuning, standardowe części. Problem jest powyżej 450-500 FPS, bo wyrywa gearbox tyłem, ale są tematy z patentami na ten problem/specjaliści, którzy Ci to wzmocnią. Tak w skrócie :icon_biggrin:

 

 

 

Ten plastik jest chociaż dobry gatunkowo i czy nie rozleci się to po 3 dniach. Mam na myśli ten z ASG (tańszy)

Edited by matrixboy_98
Link to post
Share on other sites

Plastikowego frontu nie bierz. To bez sensu - bierz normalnego AUG od JG z metalowym frontem i plastikowym body. Nie mówiąc o tym, że ta wersja "ekonomiczna" jest poniżej 300 FPS jak pisałem. Nie będziesz zadowolony. Wiem, bo miałem go w ręku :D

 

PS. Poza tym jest niedostępny :icon_biggrin:

Edited by PitBear
Link to post
Share on other sites

ja bym wziął g 36jg, cm011 albo cm.028 bo to są sprawdzone modele,sam mam cm 028 i nie narzekam

pisałem tak dlatego że nie miałem z nim styczności i nie wiem za bardzo jak jest zrobiony, a zresztą replik obcowałem i dlatego je polecam bo wiem że są dobre.

Gdyby pytanie dotyczyło Ferrari to równie dobrze mógłbyś napisać "ja bym wziął Fiata 126p, Fiata 125p lub Poloneza bo to sprawdzone modele, sam mam Malucha i nie narzekam".

Link to post
Share on other sites

Odnośnie mocy nie byłbym taki pewien. Moje G36 ASG według danych sklepu ma niby 300 fps, a tak naprawdę ma 350. Podawanie danych z zagranicznej strony nie zawsze ma sens, bo na Zachodzie są bardziej rygorystyczne limity fps. Najlepiej zapytaj w Gunfire o części metalowe (trudno mi wyobrazić sobie AUG-a z plastikową lufą) i moc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...