Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siedzę sobie dzisiaj i oglądam Hypera a tu nagle pokazują spot tą właśnie grą. Reklamówka mówi nam ,że staniemy się członkami elitarnej bryt. jednostki SAS .Z tego co zrozumiałem będziemy mieli okazję poćwiczyć na takim samym jak w rzeczywistości SAS "killing house" ,czynny udział w akcjach takich jaki brał SAS (między innymi Iranian Embassy Siedge :) ) itd. itp. Na razie to wszystko co mi się udało wydobyc z dwudziestoparo sekundowego spotu :? Jeszcze nic nie szukałem w necie. Może ktoś wie więcej ode mnie :?: :P

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Jest oparta na enginie unreala- u mnie chodzi bez problemu raczej...

Na pewno jest tysiąc razy lepsza niż Lockdown, ale R6 normalnego raczej nie przebija. Grafika jest ładna - pierwsza gra, gdzie broń jest poobijana i wygląda na sfatygowaną :), otoczenie też się nieźle prezentuje, animacja OK, w czasie misji słychać komunikaty przez radio.

Pewne rzeczy zapożyczono ze SWATa - system wydawania rozkazów, używanie kajadanek. Nie ma na początku wyposażania zespołu, można za to zabierać broń pokonanym przeciwnikom.

Niepokój budzi fakt, że misji jest tylko 4...? Moze są rozbudowane, może potem się coś odblokowuje? :) A może po prostu gra jest krótka? :) Rozbudowany jest za to trening, w killing house uczymy się chodzenia po pokoju na czas, jeden krok nie w tym czasie i nie w tą stronę powoduje niezaliczenie :)

Na osłodę lokacje Londynu są naprawdę świetne - okolice parlmanetu z widokiem na London Eye, stacja metra wygląda jak w rzeczywistości, a elewacja ambasady jak na słynnej relacji TV :)

Przed misjami wprowadza nas weteran SASu, jak bonus są też dostępne wywiady z nim. Znajmość angielskiego wskazana na wysokim poziomie, bo nikt nie mówi tam jak w BBC ;)

 

edit:

są 4 misje - w każdej są jakby 3 podmisje - czyli razem 12 + trening

niestety jest "pasek życia"...

Link to post
Share on other sites

a jaki jest sposób odblokowania kolejnych, bo nawet kończąc na simulated nie daje mi dostępu.

 

Ale podsumowując grę: nie wiem czy przyciągnie na dłuższy czas, multiplayer pokazuje mi tylko 5 serwerów z grą (prawie nikt nie gra jeszcze), więc ulti narazie odpada. Realizm i sama rozgrywka jest lepiej zrobiona niż Lockdown, ale gra wydaje się krótka - 4 lokacje to mało.

Ogólnie to nie przyciągnęła mnie na dłuższy czas, SWAT 4 raczej nie przebija grywalnością, a trzeba dodać, że właśnie dziś jest polska premiera syndykatu... no cóż Lockdown zawiódł, ale i Regiment nie jest górnolotny, chyba że to pierwsze wrażenie takie.

Link to post
Share on other sites

Gdy skończysz trening masz dostęp do każdej lokacji dla pierwszego oddziału. Dalsze odblokowuje się tak samo jak trening pewnie- trzeba mieć wynik powyżej 75 - jeszcze mi się to nie udało :)

Sugerowany czas dla ambasady do 1:40 :lol: w tyle, to się przez trawnik dopiero przechodzi :) Najwięcej miałem chyba 58 na razie, jak najkrótszy czas + celne strzały może dadzą zielone światło...wyszedł też patch - może coś poprawia w tej kwestii...Gra jest trudna, choć nie jest zbyt realistyczna niestety...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Musze przyznać, że wciągnęła mnie ta gra, mimo iż jest taka sobie graficznie. Jest w niej pewien klimat, coś czego za grosz nie ma np najnowszy Rainbow Six. Jest trudna, nie da się ukryć, ale przejście każdej misji daje dużą satysfakcje.

 

Ciekawym pomysłem jest też to, że każda z misji podzielona jest na "scenariusze" poszczególnych grup (Blue 1, Blue 2, Red 1 etc). Osobiście polecam.

Link to post
Share on other sites
no i fajny smaczek, że jak idziemy Blue1 to widzimy w pewnym momnecie co robi Blue2 - potem jak gramy Blue2 to widzimy akcje Blue1 :)

 

Jak szturmowałem Blue 1 "trawnik", to się zastanawiałem, "ciekawe jak to wygląda z perspektywy Blue 2". 3 minuty później już wiedziałem ;)

 

Również przyjemnie przechodzi się gre w co-operative, szczególnie z włączonym programem typu "Roger Wilco" etc.

 

BTW: Czy Wy też tak macie, że w niektórych momentach gry występują Wam "ściny" (zarówno obrazu jak i dźwięku) ? Mam to zawsze na początku misji i potem w losowych miejscach lokacji.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

www.konami-regiment.com

 

(polecam ściągniecie Trillera tego 103mb WMV)

 

www.gamershell.com - Oraz innegoinnych Trillerów z tąd. (btw. jeżeli ktos niezna www.gamershell.com to radzę sie zaznajomić.. bardzo pożądny serwis.. na temat Gier jest tu wszytko... DEMA.. filmy ... ALL ! )

 

Dam pare cytatów z CDA które może zainteresują:

 

Regiment .. jest dla mnie najbardziej sugestywną grą gatunku!

 

...w Regiment natomiast wszytko dzieje sięw biegu. Non stop niezbędne jest utrzymywanie najwyższego stopnia skupienia. Po kwadransie gry czujemy się wypompowani, jakbyśmy spędzili przed monitorem bitą godzine

 

Dla MANIAKÓW!! - hardkorowych maniaków!! - gier antyterrorystycznych !

 

Gra oferuję sprawdzenie się w Akcjach opartcyh na prawdziwych wydarzeniach .. aby przejść trening potrzeba nielada umiejętnosci i samozaparcia. Trzeba nauczyć ise poruszać w odpowiedni sposób ..ustawiać na odpowiednich pozycjach .. bardzo hardkorowa produkcja :D

 

***********************************

 

OOO z tego co wyczytałem powyżej już nie mogę sie doczekać aż odpalę to w trybie CO-OP .. przez Chamachi + TS :twisted: Jeżeli CDa to mają i recenzjują tzn. że powinno być dostepne w polsce :-)

 

Ktoś jeszcze w to łupał ?

 

 

P.S. Do ciekawej i obszernej recki 3 strony zapraszam do CDa. (nie jestem nikim z ich współpracowników jakby co :język: hehe tylko zwykłym czytelnikiem )

 

pozdrawiam !!

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...