Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AIMS (RK-15) [BOYI]


Recommended Posts

Wiesz co? Oni tam nieźle "ściemniają". Jakoś ludzie montują normalnie ogony od ostrych AK do replik, montują do nich kolby drewniane i nie ma żadnego problemu. Wystarczy, że porządnie doszlifujesz kolbę. Wejdzie jej więcej w korpus niż przy replikach typu rk06. Jeśli nie robisz tam miejsca na baterię to kolba będzie trzymać bardzo mocno(kup nową kolbę do AKM tzn. bez wywierconych otworów montażowych,) Do tego oryginalny wkręt do kolby i wio.

Link to post
Share on other sites

Przyszła do mnie owa giwera i ogólnie to jestem z niej zadowolony. Faktura farby bardzo ciekawa, matowa i szorstka w dotyku. Kolba w stanie rozłożonym ma trochę luzów, nie przeszkadza mi to gdyż i tak będę ją zmieniał. Drewno kiepskie, nie wykończone. Skąd w ogóle pomysł na lite drewno zamiast sklejki? (WTF?!) Muszka jakby trochę krzywa względem reszty, choć da się to przeżyć. Zasięg myślę, że oscyluje w granicy 50m choć w stocku, na kulkach G&G 0.25 celność jest mizerna. Wydaje mi się, że jest to i tak najlepsza opcja jeśli chodzi o 'zwykłego' AKM'a.

Link to post
Share on other sites

Właśnie montuję coś podobnego. Zamontować się da ale myślę, że trzeba dodatkowo całość potraktować klejem.

 

P.S: Jak coś to mam jeszcze 2 sztuki taktycznych kolb na sell :icon_wink:

 

W trakcie taktycznego gwałtu na Rumuńcu. Za niebawem taktyczne oszynowanie i mamy pełnosprytną replikę AKM'a;)

 

9y0t.jpg

stjg.jpg

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...