Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 JG vs. MP5 Galaxy


Recommended Posts

Przede wszystkim Galaxy ma gearbox V3, a w JG siedzą V2. Wszystkie mają plastikowe body. Tak po za tym to repliki stoją na tym samym chińskim poziomie wykonania. Co byś nie kupił będziesz musiał przy tym trochę popracować.

 

Z takich rzeczy które osobiście zauważyłem, to jeśli JG należycie się nie uszczelni to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że pęknie szkielet gb. Pamiętam, że kiedyś jak dorwałem stockowe JG z 330 fps to po uszczelnieniu wyszło prawie 440. Wcześniej w nim wymieniłem połówkę szkieletu na taką samą całą z innego mp5 JG :)

A Galaxy ma, moim zdaniem, bardzo słabe body, łatwo je połamać, moja luba ułamała zaczepy od kolby tylko ją rozkładając ;)

 

 

Ja bym zaproponował kupno używanego CA, JG są włąśnie kopiami CA. Używkę można naprawdę tanio kupić, a jakość jest nieporównywalna.

Link to post
Share on other sites

body w CM jest naprawdę bdb, sam takową mp5 posiadam i jestem z niej bardzo zadowolony ;) kupiłem używaną za nie całe 300 pln i jest w świetnym stanie nic nie musiałem w niej robić. GB wyglądał na prawie nowy, jedynie co to kable chce zmienić na niskooporowe, a i łożyska zmieniłem z metalowych ślizgowych na kulkowe ale to było tylko moje widzi mi się, ponieważ ta replika w stocku jest wystarczająca zwłaszcza dla początkującego ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...