Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin wyborowy pomocy


Recommended Posts

Witam !

Mam problem którego sam nie mogę rozwiązać. Mam kwotę 1,5 tyś zł, i chciałbym w montować w replikę. I jest to mój pierwszy zakup z taką kasą, nie chce wydać tych pieniędzy i żałować zakupu. Mój cel to zasięg 65-70 m około (jeżeli to jest możliwe oczywiście) bez awaryjność oraz wykonanie repliki wizualnie, (wyglądu zewnętrznego) czyli to co najlepsze w dobrej replice. Mam na oku m14 g&g veterana czy by to był dobry zakup? Z góry dziękuje za pomoc.

P.S

Czytałem już wiele postów na forum lecz chciałbym się dowiedzieć co byście zrobili na moim miejscu.

Link to post
Share on other sites

55-60 m celnego te 70 maksymalnego gdzieś(napisałem oczywiście jeśli to jest możliwe) waga mnie nie przeraża to ma być karabin wyborowy :D. Tylko czy opłaca się kupić model g&g m14 veteran bo nówka kosztuje 1500 zł (nie ma już w polskich sklepach) i to nie są małe pieniążki jak dla mnie oczywiście. Za te kasę są na pewno lepsze repliki tylko o ile :D. Piszcie co na ten temat sądzicie.

Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że mówiąc o 70m nie myślisz o zasięgu całkowitym?
Zapomnij o 50-60 metrów skutecznego zasięgu w stocku.

 

Niekoniecznie, przy Veteranie, zasięg skuteczny 70 m (trafienie w sylwetkę człowieka) wcale nie jest taki iluzoryczny. Miałem Veterana i w stocku, bez problemów trafiałem w tarczę "Francuz" z tej odległości (celnych trafień 8/10).

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...