Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gb nie strzela, slychac zgrzyt, goracy aku po kilkukrotnym nacisnieciu spustu


Recommended Posts

Witam maniakow,

no wiec tak mam problem z moim gb od marujca.

Jest tam kilka czesci shs, z oryginalnego marujca pozostal tylko silnik i prowadnica sprezyny :D Reszta zupgradowana. I mam taki problem, gb nie strzela, po podlaczeniu jakiegokolwiek aku, slychac nie tyle co zgrzyt a po prostu.. jakby chcialo a nie moglo, nie wiem jak to opisac, ale po kilku pociagnieciach za spust aku i 8.4, i 9.6 robia sie goraca, w kilka sek z kompletnie zimnego aku, po podlaczeniu i pociagnieciu za spust okolo 10-20 razy aku jest gorace. Gb nadal nie strzela. Sp w srodku to m110 wiec winno pociagnac, zebatki w top stanie, wszystko w srodku na tip top.

Myslalem ze to kable, lub motor padl lub cos takiego, co myslicie?

Pozdrawiam.

Ps: Szukalem, nie bylo, moze zle szukalem, jesli tak prosze o link, i goraco przepraszam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Miałem podobny problem. Pierwszy raz gdy tylko bron do mnie przybyła. Serwisant z Gunfire polecił dokręcić silniczek. Kilka obrotów i zaczęła strzelać. Jednak robiła to z jakimś takim oporem i na mrozie około 3 stopni szybko strzelać przestała. Myślałem że to koniec baterii. Ale gdy poluzowałem silniczek znów zaczęła szyć kulkami i to znacznie szybciej. Przy okazji Jak ma być dokręcony ten silniczek? Jak za mocno to za duży opór ma słychać to przy każdym strzale, jak za lekko to szybko się luzuje i tylko rzęzi.

Link to post
Share on other sites

Cały niee :P wystarczy, że dojdzie do zębatek - potem tylko GB otworzyć wyczyścić i smarować na nowo :P A wiesz, za nim ten lakier/rozpuszczalnik dojdzie po gwincie by klej rozpuścić może wylać go wystarczająco by narobić sobie kłopotów.

 

Także autorze - ostrożnie z tym! Kleju też za dużo nie wylej ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam. Mam podobny problem z tym zacięciem GB lecz replika przyszła do mnie nowa ze sklepu , wystrzeliła kilka kulek , zacinka , pozniej seria , zacinka. Słychać jakiś stuk mechanizmu tak jakby nie miał siły naciągnąć spręzyny. Na pusto to samo jest. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Link to post
Share on other sites

Witam. Mam podobny problem z tym zacięciem GB lecz replika przyszła do mnie nowa ze sklepu , wystrzeliła kilka kulek , zacinka , pozniej seria , zacinka. Słychać jakiś stuk mechanizmu tak jakby nie miał siły naciągnąć spręzyny. Na pusto to samo jest. Ma ktoś jakiś pomysł ?

http://forum.wmasg.pl/topic/143155-faq-problem-nowego-ze-strzelaniem-z-repliki/
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...