Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

uli23

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Da się. Niestety kolba będzie się składać na drugą stronę. Wystarczy obrócić zawias i go trochę doszlifowac, zrobić tulejkę i gotowe. Przyda się też wymiana zatrzasku na stalowy. http://zapodaj.net/1d557c23c8927.jpg.html http://zapodaj.net/ae9d0b6a35f56.jpg.html
 2. Nie można dać człowiekowi bez uprawnień automatu. Na 100% mają pozwolenia tylko muszą przestrzegać określonych procedur użycia i przechowywania. Dlatego giwerki wracają do firmy i lądują w kilkuset kilogramowych sejfach.
 3. Jest problem dostać pozwolenie na krótką. Żeby dostać na karabinek to trzeba chyba wozić worki z kasą.
 4. Mam podejrzenia, że LCT nie radzi sobie z mocniejszymi springami. Sp150 LCT- niestety nie polecam. Wyniki na chrono takie same jak na sp135 (która trochę się ubiła- w tej chwili ~440-450fps),a ta 150 ma takie wyniki od początku w tej samej replice.
 5. Jak Ci się to uda to będę pierwszą osobą, która by od ciebie kupiła taką replikę. Niestety rzeczywistość jest brutalna i zarobek nawet 600-700zł może okazać się niewystarczający, (biorąc pod uwagę ilość elementów w GB, czas pracy potrzebny na prawidłowy montaż i kontrolę techniczną). Do tego dochodzą koszty serwisu maszyn, hali produkcyjnej, biura itd. Sam zus jest małym procentem kosztów miesięcznych takiego przedsiębiorstwa. Pomysł niezły, ale trzeba wyłożyć sporą kasę i nastawić się na produkcję masową na dużo więszką skalę. Rynek polski będzie za mały.
 6. Oznacza to, że gunfire wygenerowało tylko nr listu przewozowego. Przesyłka jeszcze nie została przekazana kurierowi.
 7. Coś słabe maniery na tym forum ostatnio. Nikt Cię jeszcze nie pochwalił. Będę pierwszy! Fajna mini recenzja- każdy kto kupuje nietypową replikę powinien się takie cudo zamieścić. Chciaż 60m 370fps brzmi jakoś bajkowo :icon_smile: Golon nie mówiłeś że masz umiejętność sprowadzania z HK :icon_smile: . Scar, Masada, Beretta.. wiem co kupisz następne (jeśli wyjdzie oczywiście) MSBS!! :icon_razz:
 8. Panowie, czy próbował ktoś użyć wkrętów samogwintujących tzw. farmerskich do zrobienia stabilizacji lufy? Z braku gwintownika jest to jedyny sposób jaki mi przychodzi do głowy.
 9. uli23

  Snajperskie Kulki

  Ja niestety zaspalem i przegapilem. Trzeba bedzie sobie jakos z czarnymi radzic. (Zostawilem te mb). Ostatnio w komisie ktos sprzedawal caly sloik czarnych za 10zl- tyle ze z info o ich widocznych wadach, nadlewkach itd. O dziwo moje sa ok. Nke kroilem ich jeszcze ale na oko nie maja niedorobek. Sorry za brak pl znakow, pisze z tel.
 10. Skoro twierdzisz, że teflonfix choćby na zewnątrz komory i lufy (m.in na stabilizator lufy) nie jest potrzebny, to może barrel wobble? Chociaż, przy tak krótkiej lufie kulka nie ma czasu, żeby jakoś porządnie się poobijać. Zapewne zaraz napiszesz mi, że to też ująłeś w swoim pierwszym poście. Życzę szczęścia. Pozdrawiam.
 11. Przemilczę to twoje strofowanie. To dlaczego nie sprawdzisz, czy gumka uszczelnia się z dyszą? Test papierka lub złożenie na sucho komora+gb, wysunięcie dyszy i dmuchnięcie. Dla serwisanta nie powinien to być problem.
 12. Mogę się nie odzywać, ale myślałem ze potrzebujesz opinii od kogoś kto ta lufę zamontował i używa. Skoro w obu przypadkach masz taką samą szczelność i jedyną zmienną jaką wprowadzasz jest lufa (i upewniłeś się w obu kołnierz gumki uszczelnia się tak samo z dyszą) to musi być coś z lufą. Ja zamontowałem ją bez żadnego problemu. Komora czerwony element. Lufa 554mm, fpsy 540-550. Urosły o około 10. Całość sprawdzana przed i po Xortechem. Lufa bez zabrudzeń w środku, bez rdzy. Nowa kupiona o ile pamiętam w deltashopie. Pragnę poinformować, że na forum WMASG.pl obowiązują pewne zasady. Nale
 13. A po zamontowaniu w komorze i teflonie sprawdzałeś szczelność?
×
×
 • Create New...