Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika do 600zł?


Recommended Posts

Masz wliczone w budżet okulary? Minimum 50zł np. Uvex I-VO, ochrona przede wszystkim. Co do tematu ciężko będzie Ci teraz znaleźć eMkę w tej cenie chyba, że używaną, albo full plastik. Boya zaczynają się od 650zł średnio chyba, że kupisz coś w wersji sportline, ale budżetowa wersja czegoś co i tak w sumie wymaga paru rzeczy nie jest najlepszym wyborem. Albo jakaś cymka, albo gieta od JG, albo poczekaj i dozbieraj i ze spokojem wybierzesz coś wtedy ;)

Link to post
Share on other sites

To napiszę ci to co podają zwykle ludzie inni na forum w tym wypadku. Rozejrzyj się po sklepach internetowych wybierz kilka modeli, poczytaj o nich na forum. Jak nie znajdziesz na forum tematu o replice którą sobie wyszukałeś, to wtedy ewentualnie, po upewnieniu się na 100% że nie ma nigdzie na forum tematu związanego z tą repliką, zapytaj ponownie w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

A co powiecie o firmie AGM znajomy ma do sprzedania Hk 416 full metal che około 500zł bez baterii. A jeszcze jedno co do okularów to problem jest taki że w okularach chodze na codzien i tu kolejne pytanie czy znajde jakieś google ktore założe na okulary czy lepiej kupic jakieś okulary z wkładkami korekcyjnymi

Link to post
Share on other sites

@Kuba, za 600.- PLN nie kupisz dobrej eMki, chyba że używaną a z takimi zawsze jest loteria. Przemyśl zakup repliki pod kątem ewentualnej przyszłej stylizacji, bo nie każda replika pasuje do każdego munduru np:

- MP5SD6 lub MP5A3 będą pasowały praktycznie do każdego munduru, bo są używane na całym świecie przez siły specjalne i broń dla czołgistów, kierowców, formacji desantowych itp;

- G36 lub G36K to Wz.93 (Pantera leśna), Flecktarn, czarny i praktycznie nic więcej;

- AK47 lub AK74 pasuje do Wz.93, czarnego, "na Taliba", rosyjskiego i innych byłych "Demoludów" i do "desertów", bo tej broni używają armie "ciepłokrajów", to jeden z najbardziej rozpowszechnionych typów broni;

- lub M14 lub M14 SOCOM pasuje niemal do każdego kamuflażu.

Nie wskazuję konkretnych modeli, bo na to przyjdzie czas gdy się określisz jaki rodzaj repliki najbardziej Ci odpowiada.

 

Jeśli chodzi o okulary, to nie wolno na nich oszczędzać. Sam mam wzrok kreta (-5,75 dp). Jeśli możesz używać soczewek kontaktowych, to wystarczające będą UVEX Ivo, jeśli nie to wydatek zdecydowanie większy okulary ESS z wkładką korekcyjną.

Gogli nie zalecam, bo parowanie okularów pod goglami jest bardzo trudne do opanowania.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Zaznaczam, nie znam się na eMkach, ale czytając Forum, poniżej 1000.- zł nie warto kupować, więc mam wątpliwości do wskazanych przez Ciebie. To już chyba lepiej kupić dobrej firmy, używaną z "pewnego" źródła, albo przy udziale kogoś kto dobrze zna się na tych replikach.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Długość lufy nie jest tak ważna jak w przypadku broni ostrej. Polecam Ci g36C od CYMY bo i taka tylko występuje od tego producenta, to jest najkrótsza g36, polecam Ci również G36 od JG za 600 zł będziesz miał g36 z frontem RAS, a do tego za 49 zł możesz dokupić adapter magów m4 i w taki o to sposób będziesz się cieszyć użytkowaniem najwygodniejszych magazynków. Na początek również będzie dla Ciebie dobra seria replik mp5 od JG czy Cymy, to samo tyczy się AK od Cymy, są bardzo dobre, szkielety wytrzymują spokojnie m140, lecz są nieco ponad twój budżet. Odpuściłbym sobie na Twoim miejscu na pewno używki, bo trafisz na bubla i będziesz tylko ku%wić pod nosem i tak się zrazisz do tego pięknego sportu. Żadnej nowej i dobrej M4/m16 nie dostaniesz za taką kasę. Co do G36 jeśli Ci podejdzie, i będziesz rozważał między gietą od Jg, a tą od Cymy to bierz Cymę.

Link to post
Share on other sites

Dobrym wyborem tak jak kolega wyżej wspomniał jest g36 cm 003 od cymy. Jest dość obszerny temat o tej replice. Posiadam ją i wg. mnie jest to jedna z najlepszych i najciekawszych ofert wśród replik chińskich. Za dość nieduże pieniądze masz dobrą replikę, mieszczącą się w przedziale cenowym jakim podałeś. Co do eMek w tym przedziale cenowym ciężko coś znaleźć jak już koniecznie ma to być koniecznie ta rodzina replik dozbieraj 400 zł i kup m4 KWA.

 

Pozdrawiam

Edited by PatrykAsg1
Link to post
Share on other sites

@Patryk, problem w tym że są aktualnie niedostępne.

 

Z Gietek mogę polecić G36K, jest najbardziej uniwersalna (G36 to "wiosło", a G36C z kolei pokracznie "przykrótka").

Z PM-ów uważam za przyzwoity MP5SD6, ma składaną, regulowaną kolbę i skuteczny tłumik w standardzie.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

- AK47 lub AK74 pasuje do Wz.93, czarnego, "na Taliba", rosyjskiego i innych byłych "Demoludów" i do "desertów", bo tej broni używają armie "ciepłokrajów", to jeden z najbardziej rozpowszechnionych typów broni;

A ja widziałem kogoś jak biegał z kalachem i marpatem. Czy to znaczy, że on już będzie przez innych wyśmiewany?

Link to post
Share on other sites

Nie, nikt tego nie powiedział. Mój kumpel też długi czas biegał w marpacie z kałachem. Nikt się z niego nie śmiał. Po prostu tak się przyjęło i tak najlepiej to wygląda z tego typu kamuflażami, chest riggami czy pasoszelkami, niż do mulitcamo czy marpatu i taktycznych kamizelek

 

Nie mogę swojego edytować więc pisze następny.

 

Jeszcze do autora - jest Cyma CM011 - też G36C, ale jakościowo gorsza bo to wersja budżetowa - jej nie kupuj! Czekaj/szukaj CM003

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...