Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tak, jest to bardzo dobry wybór, chociaż według mnie ta wersja byłaby tańsza, a parametry miałaby takie same:

No niestety, ale bzdury gadacie panie bracie. Replika z Twojego linka ma sporo części znalowych, replika w wersji S ma znalową tylko i wyłącznie lufę zewnętrzną. W replikach ze składaną kolbą ma to o tyle istotne znaczenie, że wszystkie części mechanizmu w wersji fullmetal są ze znalu i szybko idą się kochać, zaś te z wersji full metal są niezniszczalne, bo stalowe.

A precka-prometheus+zielona gumka g&g/czarna systema energy.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Polecacie mu promyczka a czy wiecie, czy chce wydawać połowe ceny repliki na promyczka? Rozumiem promyczka kupować do replik 1 klasy ale sam używam rk-02 (no gorsza wersja fakt faktem) ale nawet bez precki strzela dobrze, jeśli on nie chce mieć machiny za tysiąca z precką za 300zł to nie musi nawet wymieniać lufy, gumka tak ja polecam zieloną G&G a co do lufy se pomyśl - albo promyk bo będzie duża różnica albo nic nie zmieniaj :icon_smile: Takie moje zdanie, ale mogę się wmylić.

 

A i jeszcze jedno leriander, dales linka do lufy 455mm, chcesz zrobić tłumik? Bo wziales dłuższą lufe niżeli posiada replika :icon_biggrin: Poczytaj pierw :icon_smile:

 

Nie określił tego, więc można przyjąć, że chce. Nie musisz tego rozumieć. Sam lepiej poczytaj ;)

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

A i jeszcze jedno leriander, dales linka do lufy 455mm, chcesz zrobić tłumik? Bo wziales dłuższą lufe niżeli posiada replika :icon_biggrin: Poczytaj pierw :icon_smile:

 

Ahh racja coś mi się linki popierd***ły. Dobra nad precką się zastanowię, najwyżej za jakiś czas wstawię.

Link to post
Share on other sites

Polecacie mu promyczka a czy wiecie, czy chce wydawać połowe ceny repliki na promyczka? Rozumiem promyczka kupować do replik 1 klasy ale sam używam rk-02 (no gorsza wersja fakt faktem) ale nawet bez precki strzela dobrze, jeśli on nie chce mieć machiny za tysiąca z precką za 300zł to nie musi nawet wymieniać lufy, gumka tak ja polecam zieloną G&G a co do lufy se pomyśl - albo promyk bo będzie duża różnica albo nic nie zmieniaj :icon_smile: Takie moje zdanie, ale mogę się wmylić.

"Strzela dobrze" w porównaniu do czego?! Dużo oglądałeś dobrze strzelających replik? Polecamy promyczka, bo nie kosztuje połowy ceny repliki, tylko około 150-200PLN i do repliki za 800PLN warto go włożyć, tego primo. Secundo-jak replikę będziesz sprzedawał, to zawsze możesz promyczka wyjąć i sprzedać oddzielnie za 100-150PLN w cuglach. Tertio-mój prometheus w emce dalej strzela bez zmian (trzeci rok)-kulki lecą jak po sznurku i trafiają w punkt, podczas gdy koledzy wkładają trzeciego, albo nawet czwartego guardera/madbulla/jbu, bo się chrom wytarł i nagle celność jest gorsza niż na stockowej lufie. Co się bardziej opłaca pozostawiam do obrachowania na własną rękę.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

No właśnie. Dzisiaj przyszła replika i o dziwo nie ma na niej logo PJ. I się zastanawiam czy ot na pewno stal a nie znal? Bo nei wiem czemu logo nei ma..

 

 

 

Edit: Sprawdzałem magnesem. Body przyciąga, jednak lufa i kolba nie.

Kolba w dotyku jest jakaś dziwna (nie jest zimna i nie przyciąga =/)

Edited by leriander
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...