Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

MICH z allegro za 30zł pewnie pęknie. Oryginalny MICH w ASG da Ci pełną ochronę. Inne nie wiem bo ich jest multum, podaj link do konkretnego, którego chcesz

 

Edit : Pan_Flint - to nie Barni zadał pytanie o MICHa

Edited by Turas
Link to post
Share on other sites

Taki MICH na pewno nie pęknie od 1 kulki. Ochroni cię też przed spadającą z drzewa szyszką, więc śmiało możesz w nim ganiać, jeśli nie masz lepszego pomysłu na wydanie 100zł.

Maska zbiera raczej pozytywne opinie, można ją (w pewnym stopniu) dostosować do mordki.

ACM to to samo co MiC, czyli Made in China, wykonane w jakiejś anonimowej chińskiej fabryce. Nie jest to żadna marka ani firma.

Edited by proteziaksaspl
Link to post
Share on other sites

Jeżeli hełm/kask ma Cię ochronić to polecam jakiegoś Pro-Tec'a lub nawet jego kopię z atestem(to atest jest ważny).

Podejrzewam, że ten A.C.M Product może ochronić,a może pęknąć pod naporem szmatki do kurzu-nie ufałbym.

Jeśli zaś ma on służyć wyłącznie do lansowania to Ci nie pomogę ponieważ nie widzę sensu takiego zastosowania.

 

Pytanie: Skąd powziąłeś informację, że tylko jeden z podanych przez Ciebie ma poduszki?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ma chronić głowę do CQB to powinieneś nie tylko myśleć o kulkach ale i nawet o chronieniu głowy od jakiś urazów związanych z uderzeniem o jakieś pręty czy nawet ścianę to nie jest wysprzątany pałac ze lśniącą podłogą :P

Możecie mi mówić że tnę koszty ale ja kupiłem kiedyś zwykłego chińczyka a potem wzmocniłem go szpachlą od wewnątrz :P

Link to post
Share on other sites

Jak się uprzesz to zrobisz wszystko. Mimo to lepiej wydać trochę więcej skoro ma faktycznie chronić. Tak jak kolega wyżej zauważył takie rzeczy będą bardziej niebezpieczne od kulek. Co jak co, ale na ochronie nie warto szczędzić. Zwłaszcza z naszą służbą zdrowia :P

Link to post
Share on other sites
Jeśli już MICH to polecam Volver'a solidny bardzo dobrze wykonany hełm. Poduszki wyjmowane i regulowane. Skorupa chropowata taka "fajniutka" ; ) Nie świeci sie jak psu jajca (jak to bywa w chińskich kopiach). Na forum jest artykuł o nim.

 

Tylko ma chyba jedną wadę. Nie robią go już z tego co pamiętam :icon_wink:

Jak coś to od siebie polecę replikę tego hełmu z BFT. Wytrzymał niezłe zderzenie ze ścianą pruskiego fortu i widać tylko zadrapania malutkie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...