Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tani Winchester od crosman-marlin


Recommended Posts

Chciałem kupić Winchestera na CO2 ale kosztuje 700zł, a tutaj mam za nie całe 200zł podobny, generalnie chodzi mi tylko o naciąganie od dołu;p

 

Ma ktoś te (wizualne) cacko?

 

Jak sprawy Mechaniczne? gówniany shit na kilka strzałów? Czy jest solidny?

 

Materiały to wood + metal - więc BAJECZKA!

 

http://www.militaria.pl/crosman/wiatrowka_crosman-marlin_cowboy_4,5_mm_(lam350)_p5717.xml

Edited by Prokuratura
Link to post
Share on other sites

To znaczy, że w sumie zły portal.

 

co do wykonania - low, low, low. oglądałem taką jakiś miesiąc temu w sklepie. sprzedawca oczywiście myślał, że ma do czynienia z laikiem (rada - nie wchodzić do sklepów militarnych/asg bez czegoś militarnego na sobie, bo od razu zaczną kit wciskać), więc zaczął zachwalać. pooglądałem - tandetne wykonanie, luzy w dziwnych miejscach. Za stówę bym mógł wziąć, za 150 niet.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli miałeś kiedyś coś z dolno-niskiej półki, to się zawiedziesz. z drugiej strony - jeżeli to ma wisieć na ścianie, to zdejmij ten gejowski lakier z drewna, pokryj je ciemną bejcą czy olejem, stalowe części pooksyduj, aluminiowe wypoleruj i będziesz miał coś, co jako tako z daleka będzie wyglądać. A i strzelić - strzeli.

Link to post
Share on other sites

Ale Lesio Ci prawdę powiedział: to nie ten portal.

 

W ręku nie miałem, ale na zdjęciach wygląda paskudnie - jakby dźwigniowy Winchester skundlił się z armaturą ogrodową... 1873 przypomina tylko na pierwszy rzut oka - i to oka po dużej wódzie, bo proporcje są zachwiane. Na przykład kabłąk spustu jest strasznie szeroki i płaski (co oznacza, że zrobiono go z gównolitu, i musi być trzy razy grubszy niż w ostrym, do tego z żebrami wzmacnijącymi na brzegach, bo przenosi obciązenia - gdyby był stalowy, nie było by problemu...).

 

Ale co my się tam znamy, nie?

W koncu Twoja kasa, chcesz, kup sobie...

Link to post
Share on other sites

Ale Lesio Ci prawdę powiedział: to nie ten portal.

 

W ręku nie miałem, ale na zdjęciach wygląda paskudnie - jakby dźwigniowy Winchester skundlił się z armaturą ogrodową... 1873 przypomina tylko na pierwszy rzut oka - i to oka po dużej wódzie, bo proporcje są zachwiane. Na przykład kabłąk spustu jest strasznie szeroki i płaski (co oznacza, że zrobiono go z gównolitu, i musi być trzy razy grubszy niż w ostrym, do tego z żebrami wzmacnijącymi na brzegach, bo przenosi obciązenia - gdyby był stalowy, nie było by problemu...).

 

Ale co my się tam znamy, nie?

W koncu Twoja kasa, chcesz, kup sobie...

 

Ok, a znacie coś z ładowaniem od spodu? Bo winchestera za 1k nie kupie... załóżmy do 5 stówek?

Link to post
Share on other sites

To na rynku ASG raczej nie znajdziesz. Jeśli coś jest, to za sporo większe pieniądze.

Pogódź się z tym.

 

Jeśli pytasz o wiatrówki, to jesteś na złym portalu.

 

 

Ok, dzięki... docelowo jak będę u kuzyna na wakacje to będę chciał takie cacko kupić:

 

http://shop.ehobbyasia.com/marushin-terminator-2-m1887-8mm-shotgun.html

 

Ale to już tak typowo na ścianę, gdyż jestem fanem T2 i mam w cholerę fan-gadżetów z tego filmu.

Ewentualnie przez Ebaya jak bym szybciej kasę miał...

 

@MOŻNA ZAMKNĄĆ, dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...