Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Famas F1


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A czy jak bym kupił te replikę : http://gunfire.pl/pr...ego-JG367A.html

I bym codziennie trenował na puszkach i celach ruchomych ( ponieważ w mojej okolicy nie ma innych airsoftowców ) , gdybym się w niej wyszkolił była by to dobra broń . Jeśli tak jak z wykonaniem celnościa i zasięgiem . Są lepsze modele w tej lub trochę wyższej cenie ?? I jak z awaryjnością ?

 

PS. Bo wiem że trudno jest wcelować cel w ruchu ze springa :icon_wink:

Edited by Ace64
Link to post
Share on other sites

Masz racje aczkolwiek szukam repliki od paru tygodni i nie mogę nic znajść czegoś dla siebie . Wjęc mam pytanie czy do tej repliki łatwo dostać części , bo jeśli tak bez problemu z tuningiem chyba bedzię miała niezłe osiągi , przecież nie chce aby latała na 1 Km tylko około 60 m . A przecież za mocna replika dla zielonego to też nie za dobrze :\ .

Link to post
Share on other sites

Jeśli liczysz na szeroki rynek części to powinieneś skupić się na bardziej popularnych modelach: AK, M4, MP5, G36.

Bo np. rynek części do AUG'ów jest dość skromny. Nie wiem jak z P90, który zaproponował kolega wyżej.

Ja miałem taniego chińczyka P90 i nie byłem zadowolony (musiałem przechylać do tyłu, aby kulki wpadły do komory. Ale w droższym odpowiedniku raczej nie ma tego problemu. :icon_smile:

Ale mnie trochę odstraszają teraz body z tworzywa, dlatego sam szukam czegoś z metalowym. A tu kłania się szeroki wachlarz modeli MP5.

Choć nie każdy przepada za PM'ami.

Najlepiej podaj co Ci się podoba, jakie masz wymagania, to doświadczeni koledzy zaraz zapewne sypną linkami. :icon_wink:

Edited by MrStone
Link to post
Share on other sites

O MP5 myślałem ale jako broń poboczna , do CQB lub na bliskie dystanse w terenie otwartym . Na pewno nie musicie dawać linków zielony snajper czytałem , aczkolwiek nadal chcę mieć snajperkę . Na razie nie mam z kim grać kupuje ASG ze względu na obóz wakacyjny aby postrzelać sie z kolegami a dopiero póżniej pozbieram jakiś chłopaków i zacznę tak naprawdę , więc mam długie lata do ćwiczeń z którąś z broni aby ją wytrenować . Naprawdę nie interesuje mnie szturmiak , byłem na 5 strzelankach z G36c i szczerz nie przypadło mi to do gustu . na szczeście był koleś , który miał SR 25 z lunetą i dał mi na strzelankę wiem ze to auto aczkolewiek strzelałem pojedyńczym i to mi się spodobało od zawsze chciałem mieć karabin wyborowy ;) . Wjęc interesują mnie karabiny typu Remington 700 nie wiem jak ze springiem ale myślę że nie będzie mi przeszkadzał . Wjęc jeśli macie jakieś dobrę wyszukane repliki do maks. 800 zł to proszę o link :)

Link to post
Share on other sites

Ja miałem taniego chińczyka P90 i nie byłem zadowolony (musiałem przechylać do tyłu, aby kulki wpadły do komory. Ale w droższym odpowiedniku raczej nie ma tego problemu. :icon_smile:

To musiałeś mieć p90 Wella :icon_biggrin: Lepsze P90 od ceny 490zł w górę mają magazynek który podaje kulki do komory, sprężynę po prostu :icon_biggrin: A tylko te zabawkowe np od wella mają zwykłe pudło na BB'sy.

 

Co do Pana OldWolfa, snajperstwo na początek to trudny temat, sporo wydatków, potu, (krwi) nerwów, aczkolwiek jeśli się funkcjonuje dużą sumą to czemu nie? Ale nie tylko pieniądze są ważne. Rola SNAJPERA to leżenie campienie i modlenie się o jakiegoś kolesia co przebiegnie przed tobą i go ustrzelisz. Tak jak inni, jeśli nie chcesz emek,ak czy coś to ja ci radzę tak: G36 od JG, MP5 Od Jg, mam i polecam. Co jeszcze hmm Steyr AUG od JG też może być aczkolwiek ktoś wyżej napisał, że części są trudniej dostępne. Powiedz nam co bardziej chcesz a snajperstwo (para-snajperstwo) se narazie odpuść :icon_smile:

 

Co do Famasa. Ma go jeden z mojej grupy nie ma z nim problemów ale nie chce się rozpisywać, nigdy nic na temat tych replik nie czytałem i nie miałem go osobiście, a jedynie 1 rundkę przeleciałem.

 

Coś dla ciebie:

 

http://gunfire.pl/pr...go-JG068MG.html

i inne np jg069 lub jg067

http://www.taiwangun...r-sd-acm_1.html - nawet masz zniżke

http://www.specshop....roducts_id=4903 gdzieś znajdziesz dostępny

http://gunfire.pl/pr...go-JG0448A.html

 

#EDIT uh uh uh, ubiegliście mnie :icon_biggrin: Za dużo pisania, a jak chcesz mieć coś bliższego rodzinie snajperek to łap:

 

http://www.taiwangun...lack-style.html

 

#2edit Powała, za szybki jesteś :D Znowu ktoś mnie ubiegł...

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

PS. Myślałem nad M14 , lecz nie przypadła mi do gustu ;(

Kemonator dziękuje za wypowiedz aczkolwiek wymieniłeś repliki którę rozważam na poboczną broń czyli : MP5 or P90 . Bardziej para-snajperstwo , chciałbym być bardziej dynamicznym snajperem. ODPADA SR 25 i M14 strzelałem i nie przypadły mi ;(

Edited by Ace64
Link to post
Share on other sites

To musiałeś mieć p90 Wella :icon_biggrin: Lepsze P90 od ceny 490zł w górę mają magazynek który podaje kulki do komory, sprężynę po prostu :icon_biggrin: A tylko te zabawkowe np od wella mają zwykłe pudło na BB'sy.

Bo to był P90 Wella. :icon_biggrin: Wiem, wiem, nie ma co porównywać bo to była zabawka. Ale ja właśnie tak zaczynałem z ASG.

Co do AUG'ów to tak jak pisałem. Jak się dowiadywałem i sam przeglądałem to rynek jest raczej skromny. Nie wiem jak w porównaniu z Famasem.

Do autora wątku: Może zainwestuj w jakąś podstawę do snajperki. Możesz ją wtedy tuningować do roli snajperki, w miarę czasu, potrzeb i portfela. Wtedy wystarczy, że strzelasz na semi i możesz poczuć się jak snajper. :)

Edited by MrStone
Link to post
Share on other sites

Tak aczkolwiek mało w niej realistyczności i jest jak karabi szturmowy , na początku szukałem springowego mosin nagana ale kosmiczna cene za sam karabin . Wole bardziej realistyczne repliki z klimatem .

MrStone właśnie tak planuje tylko jak z częściami do repliki tego typu http://gunfire.pl/pr...ego-JG367A.html i awaryjnością itd. Zapytam jeszcze raz jeśli są lepiej wykonane za trochę wiekszą cene to prosiłbym link :icon_wink:

PS. Przy kupnie repliki w takiej cenie zostanie mi około 350 zł na dalszy tuning ( oczywiście dalej będe zbierał kase ) :)

Edited by Ace64
Link to post
Share on other sites

na szczeście był koleś , który miał SR 25 z lunetą i dał mi na strzelankę wiem ze to auto aczkolewiek strzelałem pojedyńczym i to mi się spodobało od zawsze chciałem mieć karabin wyborowy :icon_wink: .

A nagle:

ODPADA SR 25 i M14 strzelałem i nie przypadły mi ;(

Trochę wyszedłem z równowagi :/ To w końcu fajne to SR 25 czy nie, bo widzę, że Powała też trochę "zaślepł"

Link to post
Share on other sites

PS. Myślałem nad M14 , lecz nie przypadła mi do gustu ;(

Kemonator dziękuje za wypowiedz aczkolwiek wymieniłeś repliki którę rozważam na poboczną broń czyli : MP5 or P90 . Bardziej para-snajperstwo , chciałbym być bardziej dynamicznym snajperem. ODPADA SR 25 i M14 strzelałem i nie przypadły mi ;(

 

To, że M14 nie przypadło do gustu to nie nowość. Jest beznadziejnie wyważone.

 

Z tych dwóch wybrałbym MP5, ze względu na łatwiejszy dostęp do części zamiennych, magazynków i innych taktycznych dupereli. P90 też będzie w porządku, jednak mniej na rynku magazynków, oraz ma słaby punkt konstrukcyjny - styki.

Link to post
Share on other sites

Z tych dwóch wybrałbym MP5, ze względu na łatwiejszy dostęp do części zamiennych, magazynków i innych taktycznych dupereli. P90 też będzie w porządku, jednak mniej na rynku magazynków, oraz ma słaby punkt konstrukcyjny - styki.

Ja również się pod tym podpisuję. Rynek MP5 jest znacznie obszerniejszy, a i łatwiej o tani, porządny model. No i w MP5 masz metalowe body. Wygląda przyzwoicie i będzie zapewne wytrzymalsze od plastikowego P90.

Edited by MrStone
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...