Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock R17 ARMY zamek nie pozostaje w tylnym położeniu i bb nie pobiera kulek


Recommended Posts

Siema mam problem z moim Glockiem od Army, a mianowicie zamek po oddaniu ostatniego strzału nie pozostaje w tylnym położeniu oraz bb nie zawsze podaje kulki do komory. Magi są szczelne- mam 2, ciśnienie w magach jest odpowiednie, te plasticzki od popychacza kulek w magu co powodują pozostanie zamka w tylnym położeniu też są okej- na pustym magu po odciągnięciu zamka zostaje w tylnym położeniu. Glocka dobrze przesmarowałem- miałem już parę gazaików, wszystkie smaruje i czyszcze. Nie wiem jak to naprawić, odnoszę wrażenie, że jest za mała moc po oddaniu strzału, aby zamek został cofnięty do samego końca. Glock jest 3 generacji.

Link to post
Share on other sites

Moja R17 też tak miała.W moim przypadku wystarczyło porządne wyczyszczenie klamki,i delikatne nasilikonowane ruchomych elementów.Brakowało też jednej z dwóch sprężynek w bb unicie,nie wiem czy tak powinno być,czy nie.

 

Dexter na pewno będzie więcej wiedział.

Link to post
Share on other sites

Od kiedy w Glockach systemu TM są dwie sprężynki? Nie zmieści się druga. spróbujcie przełożyć tą która jest to zobaczycie - chyba że cylinder już skopany jest. Zresztą Dexter nieraz mówił że działa bez sprężynek równie dobrze.

 

A cylinder może być jak u mnie pęknięty.

Link to post
Share on other sites

Nie. Pozostaje im wymiana valve knockera na taki od siedemnastki TM. Maja pęknięte (95% klocków KJW ma ten problem). A tym ARMY o któym mowa tez to jest możliwe jeżeli klamka faktycznie jest wyczyszczona i porządnie nasmarowana (acz przyznam, że jak bym ja przegrzebał jeszcze raz, dla pewności bo nie bardzo ufam wspomnianemu wyczyszczeniu).

Stock TM oraz KJW

maja miejsce na jedna sprężynkę cylindra BB ale ARMY czy inszy Meister mogą mieć miejsce na dwie, spotkałem coś takiego ale nie pamiętam już na sto procent w którym, na pewno HFC miał dwie. Ale to niczego nie zmienia.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites

Wiciok - jest wnęka, taka jak po lewej stronie - ale czy wkładałeś tam sprężynkę? Bo aktualnie mam w swojej TMce cylinderek z Army - sprężynka nie wejdzie (wystaje ponad obrys BBUnitu), bo cylinder nie jest symetryczny.

 

Dexter - zbijak może się zbić (ale nie pęknąć) na tyle żeby przestać podawać pełną porcję gazu? W sensie - pomimo braku pęknięcia, nadal zbijak może powodować problemy?

Link to post
Share on other sites

Więc tak - masz rację, cylinderek nie jest symetryczny - po prawej ma wypustkę niewiadomego przeznaczenia (po namyśle stwierdzam, iż może to być ogranicznik wysunięcia). Sprężynkę jak najbardziej można umieścić po prawej - chociaż przez rzeczone wybrzuszenie będzie trochę wyłazić. Z tym, że po włożeniu do zamka jak najbardziej można poruszać cylinderkiem i wraca on na swoją pozycję. Ciężej, niż przy sprężynce z lewej, ale jednak wraca. Dlaczego nie działa w TM? Pewnie dlatego, że nic nie lata tam na wszystkie strony jak tu :-F

 

Od razu zaznaczam, że nie sprawdzałem czy i jak klamka działa w praktyce, bo aktualnie mam rozebrany spust.

Link to post
Share on other sites

Rozebrałem cały pistolet, wyczyściłem i przesmarowałem jeszcze raz. Jak się okazało winny był cylinder wraz z głowicą, sprawdziłem glocka z cylindrem KJW i wszystko chodziło, tak więc rozebrałem zespół cylindra wyczyściłem i złożyłem do kupy i jak na razie wszystko działa ;D

Dzięki wszystkim za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...