Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun Spas 12


Recommended Posts

Osiągi pewnie podobne jak ten od AGM. Wykonanie może ciut lepsze- wyższa jakość.

Daj sobie spokój z tym "metalem". Na początek wystarczy Ci w zupełności najzwyklejsza strzelba AGM. Ludzie mają, używają i jakoś nie łamią tych replik zbyt często.

 

Pisze się "shota", jeśli już musisz używać tej formy.

Link to post
Share on other sites

Zakupiłem od KRAKMANA shotguna 003 long za 60zł. Przyszedł we wtorek. Cieszyłem się bardzo. W mikołajki nastawiłem HU na kulki 0,25g. Z 45 metrów celowałem w tarcze 30x30cm. Dziś po szkole chcąc postrzelać do celu strzeliłem raz. Drugi raz chcąc załadować nie mogłem posunąć łódki do tyłu. Rozkręciłem i zobaczyłem że PĘKŁO trzymanie tłoka.

 

Mógłbym tak cały dzien wklejac z innych postów.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, ale jeśli masz budżet do do 100-150 zł to chyba to jest jedyne sensowne rozwiązanie. Zresztą słyszałem wiele opinii o tej strzelbie i jeszcze nie spotkałem się, aby ktoś narzekał na awaryjność.

Chyba, że chciałbyś dozbierać jeszcze te 250-300 zł i kupić elektryka z arsenału cymy albo jg.

Link to post
Share on other sites

Zakupiłem od KRAKMANA shotguna 003 long za 60zł. Przyszedł we wtorek. Cieszyłem się bardzo. W mikołajki nastawiłem HU na kulki 0,25g. Z 45 metrów celowałem w tarcze 30x30cm. Dziś po szkole chcąc postrzelać do celu strzeliłem raz. Drugi raz chcąc załadować nie mogłem posunąć łódki do tyłu. Rozkręciłem i zobaczyłem że PĘKŁO trzymanie tłoka.

 

Mógłbym tak cały dzien wklejac z innych postów.

Używaj opcji cytuj jak cytujesz (albo chociaż daj cudzysłów).

Ja mam swoje shotguny już 1,5 roku. Kumpel ma o jakiś miesiąc krócej. Nie powiem żeby sprzęty były ostro eksploatowane ale działają. Musiałem co prawda je naprawiać ale naprawa ograniczała się do rozebrania i porządnego złożenia (oprócz jednej usterki z mojej winy).

Jeśli nie będziesz kombinował (kopał nim rowów, bił ludzi z kolby, wstawiała mocniejszej sprężyny) i używał go z mózgiem (jak rączka przeładowania nie chce się ruszyć to nie ruszamy bo coś połamiemy - to chyba logiczne) to Ci posłuży rok, dwa a może i dłużej.

Link to post
Share on other sites

Szczerze?

 

Mam AGM'ke. Dokonałem znaczących przeróbek, ciskam nim o ziemię, przeładowuję trzymając pionowo za łódkę przeładowania silnym szarpnięciem (jak na filmach) i chodzi jak złoto. Trafiłeś na felerny, albo go chałupniczo napraw albo kup drugi.

 

a najlepiej to odstaw chodzenie z kumplami na colę, kupowanie chipsów, batonów, ulubionych gier i szybko uciułasz na cm028, a na dodatek będziesz zdrowszy :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...