Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] XM177E2 CG


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja tez posiadam ten egzemplarz z military i po nasmarowaniu chodzi pięknie, poniewaz wcześniej byl troche suchu jak go dostałem i ciężej się przeładowywał. Wystrzeliłem z tej maszyny juz ze 3 tysiące kulek i nie miałem żadnego problemu.

Link to post
Share on other sites

miales fuksa Mario albo nie przytrzasnąłes naprzyklad leciutko kolbą o nic :P (chyba ze juz wymieniles sobie bebech usztywniający kolbe itp). Nie idealizuj tak Mario swojej broni ;). Wady ma jak kazda bron, nie ma broni bez wady i Ci co je niestety spotkali to wiedzą, a Ci co nie, oby tak bylo dalej :). Owszem bron jest naprawde dość niezawodna, byle nią nie rzucać ;). A jeżeli teraz jak Doomixowi nic sie nie dzieje to dobrze, może rzeczywiście sprzedają teraz "ulepszoną" wersje bez niektorych wad fabrycznych z wcześniejszych. Dowiemy sie tego po nastepnych miesiącach użytkowania przez właścicieli ;). Ps. Mario, czy twój XM był wogóle z Military? :> jeżeli jest roczny to pewnie z tej "starej wadliwej" serii :), czyli masz szczęście że Ci sie nic nie sypie albo dobrze o nią Ty i wcześniejszy właściciel dbaliście. Ps2. Założyciel tematu pytał się o nową wersję właśnie sprzedawaną w military a nie "roczną" ;). Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kupiłem używanego xm'a od kumpla on miał go rok , widac ze go nie oszczędzial lekko zniszczony frontgrip ale niby wszystko było ok i strzelał nawet nieźle po 3 dniach poszła sprężynka spustowa :? wyłamał się kawałek więc kawałek odwinąłem i działa prz okazji lekko rozciągnąłem sprężyne uszczelniłem i nasmarowałem tłok + lufa precyzyjna , efekt przedni :D wali jak sig super 9 z 40m trafiam w kwadrat 1m na 1m domontowałem lunete 4x15 i jest nieźle jedyny mankament to ładowanie go .

 

Polecam ten karabinek dla początkujących

Pozdro

Link to post
Share on other sites

ja mam ponad rok, to wtedy byla druga seria tych karabinkow, jesli wyszla jescze jedna to nie wiem jak z nimi jest, ale ta seria z ktorej pochodzi moj karabinek jest przednia :) jak juz pisalem uzywam ponad rok, kumpel dokladnie rok i wszystko ok :) ja masz kase i podoba ci sie to bierz.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

czy ktos moze mi powiedziec czy wymiana lufy stokowej na precyzyjna 6,03 spowoduje jakies drestyczny wzrost osiagow??? chodzi mi o to ze gun ma zasieg skuteczny 35 m ja bym chcial poprawic ten wynik o 10 metrow....czy nopwa lufa to umozliwi ??? :?:

Link to post
Share on other sites

Wzrośnie Ci nie tyle zasięg (chociaż nie mówie, że nie) co celność-poprawi się bardzo. Tylko będziesz musiał używać naprawdę precyzyjnych kulek, żeby się nie blokowały. Tak w sumie, to nie wiem, po co w springu tak ciasna lufa...

Link to post
Share on other sites

czegos nie kumam , brat ma g36 z allegro po tuningu , ma tam 24 cm lufe z obi , mniejszy tlok , slabsza sprezyne a gan wali lepiej od mojego xm177 o wlasnie 10 metrow..... to co ja mam zrobic zeby osiagnac ten przysrost w zasiegu ... tylko niepiszcie ze zapomniec :D

Link to post
Share on other sites

"uparty" czlowieku wez sie nie udzielaj jak nie chcesz mi pomoc ... z przekory kupie ta prec lufe bo cos mi sie wydaje ze sami do konca nie jestescie pewni...notabene mozna sobie zrobic taki tescik , trzymajac pionowo lufe zatykamy palcem od dolu i wrzucamy kulke ( oczywiscie od gory) kulka sobie spada a my liczymy czas , w stokowej lufie trwa to 2 sekundy ... w lufie z obi twa to 7 sekund ....to chyba znaczy ze podczas sprzalu cisnienie w lufie bedzie wieksze bo jest mniejszy przeswit miedzy kulka a lufa ..... czy to ROBSON twoim zdanie to nie wplywa na zasieg,moc czy jak tam wolisz?????

Link to post
Share on other sites

Tak, masz rację, wszyscy się mylą :? Skoro kilka osób mówi, że nie wpłynie to znacznie na zasięg, to chyba coś w tym jest nie?? Bo teorii spiskowej tutaj nie ma, żeby zrobić Cię w bambuko. Zresztą jak chcesz to kupuj, z Twojego portfela to pójdzie...

Link to post
Share on other sites

teroii spiskowej ja tam tu nie widze......a moze to spowduje ze sasieg zmaleje :P mniejsza z tym najlepiej wszystko sprawdzic empirycznie....poz tym ten "agrsywny" ton byl do robsona to on sie uwaza za znawce ....i pisze ze jestem uparty

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...