Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rider_of_fire / prorokxdd / Wesoły_Kostek - UWAGA!


Recommended Posts

Dziś albo we wtorek wyśle do niego pismo jakie kazał nam policjant wysłać, a potem jeżeli nie bede miał repliki to policja sie to sprawą zajmuje i powiedzieli ze jest to jako przestępstwo internetowe i mogę dostać odszkodowanie, a koleś moze mieć nieźle przesrane. :icon_biggrin:

Dobre jest też to, ze albo ma mi wysłać to swd, albo moją replike a stanie nienaruszonym a ponoć ma spalone okablowanie i inne defekty po dostarczeniu jej prorokowi i to kolejne zmartwienie dla niego. Bo też mam według policjanta takie prawo :icon_biggrin:

 

List został wysłany, teraz czekać trzeba aż kolega prorok podejmie jakieś działanie, no a jak nie to nie miło bedzie.

Edited by Sveter121
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I jak coś się ruszyło bo gadałem z nim w styczniu o zamianie mojej UTG od A.C.M na jego super uber działający gearbox V.3 i jeszcze kolimator jakiś.Dobrze,że nie dałem się nabrać na to bo bym stracił kamizelkę.

Pozdrawiam Mistrz25.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Noo sprawa jak sprawa, prokuratura sie juz tym zajęła ;) zostało wyznaczone odszkodowanie w cenie 1400zł, niestety prorok chyba nie do końca wie w co sie w pakował. jak sie domyślam komornik powoli zaczyna sie do niego dobierać, gdyż zaczął podsyłać fałszywe zaświadczenia druczki itp do prokuratury,sądu, policji, itd wiec u niego nie za ciekawie, a ja teraz oczekuję tylko informacji kiedy będą pieniądze ;) Pozdrawiam Godzinus

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Witam ponownie, dawnoooo nic sie nie działo, sprawa trwa juz ponad półtorej roku.... długo troszeczke, aaa kolega prorok nic nie robi aby sie wymotać z tego, 6 czerwca jest sprawa w sądzie, pózno ;( ale jest, najlepsze jest to ze dostałem wiadomość od kolegi Proroka o treści :

Ja oddaje Ci twoje w stanie jakim przyszło, Ty moje w takim samym stanie, może być już nawet porysowane, ale mechanicznie ma działać. Mogę się nawet pofatygować do Ciebie, w celu wymiany !.

 

Nie odbieram telefonów. jestem w pracy i nie mogę rozmawiać, żegnam.

 

Nie ukrywam ze troszke mnie to rozbawiło, gdyż jest SWD King Armsa do tej pory na oczy nie zobaczyłem, i zapewne nie zobacze... ;) Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

to może Pan kłamczuch, wklei to co napisałem??? bo jakoś nie widzę, żeby to tu widniało., Dobra w takim razie ja to wkleję:

 

spr mialo byc dobre, jest uszkodzone, od momentu jak przyszlo to stoi na szafie, czesci nie które nowe musiałem kupic bo tłok miał BYĆ ! shs, a tu chinszczyzna z targu pół zęba metalowego zostało.

 

Nie chrzań, że nie masz bo masz, dobrze to wiesz. poza tym nie mam pojęcia jak za używkę w stanie ogólnym (dostatecznym można d..... kwotę 1400 zł. Weź się ogarnij po drugie.

 

Nie wiem jak Ci działa kalkulator ale przelicz sobie ceny rynkowe... nawet mummi

 

Dobra to pisanie nie ma sensu widzę.

 

Nawet "muminek777" wystawiając m249 po tuningu nie podał tak szalonej kwoty.

 

Według mnie naciągasz i łżesz.

Link to post
Share on other sites
Najchętniej bym tam kur....przyjechał do ciebie i rozje...ł ci łeb o ściane, ale szkoda byłoby jej

treść jednego z smsów.

 

Kasę dałem dawno jakoś pod koniec lata...jak jakiś dureń napisał mi na fejsie, że ciągle pamięta o tym.. Już skończ i nie wal cwaniaka w necie bo realu pewnie [*****] jesteś.

 

Zapraszam Cię na osobiste spotkanie z Częstochowy daleko nie masz, przyjedź, zapłacę Ci za paliwo / bilet, powiem Ci to żebyś na własne uszy to usłyszał nie będę pisał już na Twój temat bo mi się JUŻ [*****] POPROSTU NIE CHCE.

 

Fakt przyznaję..kasy potrzebowałem w ci*la leciałem i cymki nie wysłałem prawda, zwlekałem itp... ok, fajnie było ale się skończyło.

Troszkę kasy zarobiłem na wakacjach a po nich spłaciłem dług. okolice 200 zł z tego co pamiętam.

 

Zapewne zaraz się Pan Scharf [*******]... tak wiem, czasami wałek był. Ale teraz trochę inaczej się myśli. Może tam gdzie mnie wysyłają za pare miesięcy was to ucieszy i jakiś [*****] talib odstrzeli.

 

A to że, "znachor" czy jak mu tam leci ciągle urzęduje na wmasgu to nikomu nie przeszkadza...

 

Ale wracając do mojej sprawy, SPR wymieniłem się uczciwie. repla za reple.

 

Tak jak miało być tak jest.. nie dawno jak przyszło pismo z policji..ojciec uświadomił mi, że mogłem zapłacić to 3 zł więcej za przesyłkę i wypełnić papierek o potwierdzenie odbioru.

 

Noo ale [****]..nie ma, TO CO??, trzeba odrazu to wykorzystać i pisać co ja nie [*********] i czego to ja nie zrobiłem??

 

fajnie!!!

 

Jakoś to przeżyję "chyba" ludzie mordują i dostają po 5 lat. to za takie coś dożywocia nie dadzą.

 

Jest jak jest, tak naprawdę jeśli chodzi o kradzieże to politycy to robią najlepiej, załóż sprawę na Policję że Cię jakiś polityk okradł z wypłaty.... jedno i to samo...kradzież to kradzież.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Oddałeś kasę.. pod koniec lata :) Aha. DOWÓD - potwierdzenie przelewu, wiesz co to jest?

 

Z Tobą to jest tak, że Ty myślisz, że jak nakłamiesz mamie i tacie, wujkowi i siostrze, że nic nie zrobiłeś to się liczy. Jesteś przypadkiem beznadziejnym. I fakt. W innej rzeczywistości, czasach pokrzywdzeni przez takich człowieczków jak Ty sami szybko by sobie swoje prawa egzekwowali. W ten czy inny sposób - a wtedy blokowanie numeru mój Einsteinie (długoo Ci zajęło aby wpaść na to), olewanie sprawy nic by nie pomogło.

Jednak dziś jest inaczej: są odpowiednie instytucje, są wreszcie Twoje czyny, które są karalne, są dowody, np. jak się przyznajesz w smsach do oszustwa, sfałszowane przez Ciebie potwierdzenie nadania paczki. I to się liczy- nie Twoje bajdurzenie o wyjazdach do Talibów (swoją drogą.. czy wiesz, że w grze się nie liczy?) i inne historie z Twojej dziwnie pracującej główki wychodzące. Także Adrianku opychaj dalej meble i ciesz się swoją grą w LOLa, bo jak dla mnie to jest Twoje maksimum życiowe. Tutaj jesteś skończony. A teraz zastanawiam się jakim bełkotem znowu wylejesz i co z tego co zostało napisane (także w całym temacie) w ogóle rozumiesz.

Link to post
Share on other sites

A czy nie można sprawy podać na policję i mieć z głowy słowne przepychanki na forum?

Swoją drogą, prorokxdd, jeśli mówisz tak samo chaotycznie i niezrozumiale jak piszesz to aż dziw, że jeszce nikt Cie tu nie odstrzelił. Każdy Twój post przypomina lekcje polskiego w liceum i analize wiersza - co autor miał na myśli?

Link to post
Share on other sites

skończ [*********] i nie zmuszaj mnie do przyjazdu na to zad*pie

 

Oddałeś kasę.. pod koniec lata :icon_smile: Aha. DOWÓD - potwierdzenie przelewu, wiesz co to jest?

 

Z Tobą to jest tak, że Ty myślisz, że jak nakłamiesz mamie i tacie, wujkowi i siostrze, że nic nie zrobiłeś to się liczy. Jesteś przypadkiem beznadziejnym. I fakt. W innej rzeczywistości, czasach pokrzywdzeni przez takich człowieczków jak Ty sami szybko by sobie swoje prawa egzekwowali. W ten czy inny sposób - a wtedy blokowanie numeru mój Einsteinie (długoo Ci zajęło aby wpaść na to), olewanie sprawy nic by nie pomogło.

Jednak dziś jest inaczej: są odpowiednie instytucje, są wreszcie Twoje czyny, które są karalne, są dowody, np. jak się przyznajesz w smsach do oszustwa, sfałszowane przez Ciebie potwierdzenie nadania paczki. I to się liczy- nie Twoje bajdurzenie o wyjazdach do Talibów (swoją drogą.. czy wiesz, że w grze się nie liczy?) i inne historie z Twojej dziwnie pracującej główki wychodzące. Także Adrianku opychaj dalej meble i ciesz się swoją grą w LOLa, bo jak dla mnie to jest Twoje maksimum życiowe. Tutaj jesteś skończony. A teraz zastanawiam się jakim bełkotem znowu wylejesz i co z tego co zostało napisane (także w całym temacie) w ogóle rozumiesz.

 

Mati...biedaku Ty jeden to że rodzice dawali pieniążki na wszystko co chcesz to nie oznacza, że musisz mi robić wjazd...bo jeszcze to twoje chore pisanie przejdzie moje najdziwniejsze wyobrażenia.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Drogi użytkowniku "MarekMac" nie ta odpowiedź nie była skierowana do Ciebie, tylko do użytkownika "Remington".

 

tak btw. Piszę chaotycznie, bo mnie szlak trafia na miejscu jak widzę jak ten kłamca "Remington" ciągle kłamie....poza tym niech nie on pisze... tylko Pan Przemysław Cz. bo dla mnie to wygląda, jakbyś to Ty wyciągał ode mnie pieniążki..

Link to post
Share on other sites

Buźka, serio daruj sobie. Remington idealnie Cie podsumował. Ze Znachorem była/jest inna sytuacja gdyż gość odpokutował swoje, więc jego w to nie mieszaj. Dziwi mnie w ogóle że podjąłeś polemikę w tym temacie. Myślałem że masz na tyle honoru by ukorzyć się i przestać wymachiwać szabelką ale chyba mam za dużą wiarę w ludzkość.

Link to post
Share on other sites

jak dla mnie ten etap dyskusji jest skończony, a dokładnie rozmowa z użytkownikiem "Remington".

 

pa pa

 

Olaf.... wiesz jaki byłem czasami mogłem coś naciągnąć, ale popytaj pielusa, czy jak byłem winny komuś kase to nie oddawałem czy wręcz przeciwnie, Modego popytaj albo nawet samego Szymona, wiem, że mnie nie lubi, ale kase na paliwo zawsze mu dawałem i jeśli chodzi o kase to byłem zaraz pierwszy do spłacenia nawet tych 5 zł. Winny kasy nie lubię być, nie wiem czy pamiętasz, ale myślisz, że dlaczego dałem Ci wtedy tą gietę do obejrzenia?? nie dlatego że mi się tak podobało, ale dlatego, że wierzyłem, że ci powiesz co tam siedzi... na oględziny nawet z zewnątrz zapłaciłem Ci? tak! mimo że nie chciałem to był drobiazg to i tak Ci 10 zł na półkę wtedy położyłem.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...