Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

W jakiego CS'a grać?


Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Jezeli chcesz naprawde profesjonalnej gry to 1.6 jezeli bardziej arcadowej strzelanki to CSS. Ja osobiscie sie przesiadajac z 1.6 na Sourca zauwazylem ze latwo wchodza Headshoty i gra jest ogolnie latwiejsza. Jeden sześć to jest prawdziwy CS ale osobiscie jednak bardzo przyjemnie mi sie gra w CSS. Niewiem czemu. Moze poprostu juz mi sie stary CS znudzil

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja odrazu pogrzebie wszystkich noobów z tego forum , oczywiście grać w 1.6 ! jak ktoś mówi , że "source" jest lepszy to znaczy tylko i wyłącznie , że jest noobkiem to tyle bo niechce mi się pogłębiać w ten temat ale powiem tylko jeden przykład:

- biegne z m4a1 w "source" strzelam w nogi a tu hs ! mówie omg ->source->kosz , pozdro.

 

Dodam jeszcze , że w cs'a gram od 6 lat.

Link to post
Share on other sites

Nogi--->headshot, a może pro gamerze miałeś lagi (gubiłeś pakiety), jak wiesz wtedy są skoki obrazu. Nie powiesz, że celując w nogi trafia się w głowę :ściana: ....O_o omg

Ps. nie widziałem sytuacji statycznego celu (chyba, że kolo AFK), koleś poruszył się i Headshot. LAGI lagi lagi i cuda się dzieją wtedy.

Link to post
Share on other sites
Ja odrazu pogrzebie wszystkich noobów z tego forum , oczywiście grać w 1.6 ! jak ktoś mówi , że "source" jest lepszy to znaczy tylko i wyłącznie , że jest noobkiem to tyle bo niechce mi się pogłębiać w ten temat ale powiem tylko jeden przykład:

- biegne z m4a1 w "source" strzelam w nogi a tu hs ! mówie omg ->source->kosz , pozdro.

 

Dodam jeszcze , że w cs'a gram od 6 lat.

 

 

Eh, kozaczysz, że grasz 6 lat a najprawdopodobniej na full-auto jedziesz, wstyd...

Link to post
Share on other sites

Dziku kochany pr0 niechce nic mowic ale jak sie biegnie to zwieksza sie recoil co za tym idzie rozrzut, czyli mowiac prosciej kule nie leca tam gdzie chcesz (czyli mozliwa przyczyna walniecia HS). To jest proste do zauwazenia, pozatym od kiedy sie celuje w nogi? chyba tylko wtedy jak sie nie umie sciagac celownika na fullauto. Po twojej wypowiedzi mozna wywnioskowac jaki poziom w CSie reprezentujesz. Nie wazne ile sie gra a jak sie gra.

Pozdro

 

EDIT

male precyzowanie, literowki

 

EDIT2

Aha dziku i nie biegaj jak strzelasz, zawsze przystan...

Link to post
Share on other sites

Hmm dziwne rzeczy ten człowiek pisze co mnie tak niby zjechał , biegłem i strzelałem dla testu tej gry... , i dalej podtrzymuje moje zdanie , że cs source jest żałosny , dziecinny - tak jak ktoś wyrzej napisał i jest poprostu dla noobów , może nie dla noobów lecz dla tych którzy grają w takie gry dla totalnej rozrywki , nie dla realizmu i samego klimatu , pozdro.

Link to post
Share on other sites
Jezeli chcesz naprawde profesjonalnej gry to 1.6

 

Śmiech na sali :wink:... CS profesjonalna gra... Przecież to zwykła tandetna rozwałka z zerową dozą realizmu (tyczy się to wszystkich części). Gracie w to to grajcie, kwestia gustu, ale wypisywanie o tym jaka ta gra jest klimatyczna i realistyczna to lekka przesada :F

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Szukając realizmu to lepiej go poszukać w ASG, a nie w CS. Siedzenie na tyłku przed monitorem trudno nazwać szukaniem rzeczywistości... :strach:

 

Właśnie dlatego zamierzam za niedługo (w wiosnę) 'wkręcić się' w ASG.

CS to świetna gra, sam gram w Source'a, ale nie ma to jak ASG gdzie headshota można strzelić naprawdę ;)

 

 

Pozdrawiam :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...