Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

W jakiego CS'a grać?


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ja powiem tak... :D cs 1.6 jest bardzo klimatyczka gra :) jak ktos gra aby pograc to tego nie odczowa!! :D cs's zyskal lepsza grafe ale stracil na klimacie!! Counter Strike 1.6 jest najbardziej grywalna gra jaka znam!! :D

 

ps.Nawet mozna zobaczyc pod tym wzgledem ze mamy najlepsza druzyna w cs'a 1.6 na swiecie!! Pentagram G-Shock :D to sa kolesie :)

Link to post
Share on other sites

No ogólnie to w CSie dobry jest system celowania/rozrzutu w broni nie-snajperskiej ;). Mapy są zamknięte, mało gdzie można snajpić, więc gra dobra na bliskie starcia. Można by było tylko w DeltaForce BHD wstawić celowanie zwykłe z CSa (rorzut, celownik), dodać ustawienie wysokości szczerbinki w broni szturmowej, wiatr, wzrastająca srednica skupienia pocisku (chociaż niekoniecznie..) - i była by świetna realistyczna gra chodząca na kompach 1000-1500 mHz. Oczywiście jest jeszcze BF2, ale wymogi kosmiczne ma.

Link to post
Share on other sites

ojj słaby słaby ;). CS 1.6 chodzi na 30-40fps, znaczy się teraz już nie mam i tak. Ale człowieku czytałem wymogi na pudełku z BF2 i słyszałęm jedną opinię, gość ma komp powyżej 2000mHz (czy coś około tego) i nie może zbytnio detali ustawić. Wiesz, może jak na ciebie to nie są duże wymogi ;) .

 

edit...

Tak czy siak porównaj sobie engine z DF, no faktycznie BF2 wymiata, ale czy do tego stopnia żeby tak ciąć (tak jak słyszałem i czytałem, nie dam głowy oczywiście)?

Edited by ssslaw
Link to post
Share on other sites

no dobra niech bedzie BF2 ma duze wymogi .. moze i racja , ale ja sie spodziewałem czegos naprawde ciekawego , a uwazam ze na takie kompy jak juz teraz sa to producenci bf-a nie zablysnęli zbytnio i zrazili do siebie graczy takich wlasnie z troszke slabszym sprzetem ...

Link to post
Share on other sites

CS, CS, CS... popieram większość że nie jest to realna gra... :uśmiech: W cs-a kiedys sie gralo i to duzo :P polecam CS-a 1.0 gdzie szybciej sie skakało niż biegło xD i wiele wiele innych śmiesznych rzeczy.. :twisted: A poza 1.0 polecam rowniez 1.6 KLASYYYK :P

Link to post
Share on other sites

CS, CS, CS... popieram większość że nie jest to realna gra... :uśmiech: W cs-a kiedys sie gralo i to duzo :P polecam CS-a 1.0 gdzie szybciej sie skakało niż biegło xD i wiele wiele innych śmiesznych rzeczy.. :twisted: A poza 1.0 polecam rowniez 1.6 KLASYYYK :P

Albo gra albo realna - nie ma czegoś takiego jak "realna gra".

A co do cs (i tego i tego-chociaz wole 1.6)-to jedyna gra do ktorej mozna co rok wrocic i grac bez obrzydzenia.

Dla chetnych - rozdaje bany za nic na cspl#1 cspl#2 23&uop.

Link to post
Share on other sites

Gra może mniej lub bardziej oddawać realny świat - być mniej lub bardziej realistyczna. Ogólnie producenci gier dążą do jak najlepszego odwzorowania rzeczywistości (jeżeli gra to nie żadna fantastyka itp.), moim zdaniem to jest dobre, aczkolwiek wielu ludzi nie zważa na realizm (i wszystko im jedno czy grają w Quake czy CS). Oczywiście CSa pod względem realizmu nie można się wiele czepiać; realizm jest mniejszy lub większy, ale grunt że nie ma tu jakichś wielkich odchylonych abstrakcji, a gra w swojej prostocie jest przyjemna po prostu.

A nawet taki zwolennik realizmu w grach, jak ja :) , wymięka przy Soldaciku, ktoory jest po prostu świetną śmiechową nawalanką :) .

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

według mnie najlepszy jest cs 1.6 bo ma ten swój stary klimat 8) ja osobiscie gram w cs'a z 4-5 godzin dziennie i jest bardzooo fajnie :killer: tylko nie moge sobie klanu znalezc jezeli akowy ktos posiada i mnie przyjmie pisac na gg:7101819

Link to post
Share on other sites

No dlaczego BF2 jest bardzo dobra grą, napewno lepsza niż jej następca czyli BF2142. A wymogi nie są aż takie straszne a tym bardziej każdy gracz wie że z czasem i tak trzeba kompa zmodyfikować.

 

No ale powracając do tematu. Jak ktoś pisał powyżej nie widzę żadnej realistyki w CS i CSS (realistyka bardziej jest w America's Army). No i fakt nie da się tam grać nie biorąc poprawki, że robi się to w 75% dla rozrywki. Szczerze wole Day of Defeat niż CS.

 

A propos w BF2 nie zawsze spotykam ludzi, którzy maja wyuczoną sztukę szczelania z eMki lub kałacha i robienie heada jednym nabojem. CS przypomina mi po części dawnego Quake 2 (chodź brakuje mi w CS rocket jump'ów) gdzie wszystko się może zdarzyć.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Zdecydowanie CS 1.6

Tam nie uświadczymy takich błędów jak w Condition Zero

W sumie można choćby na youtube oglądnąć i porównać wygląd/wykorzystanie bugów itd.

Poza tym CS 1.6 jest najbardziej popularny więc znajdziemy najwięcej serwów

To tyle ode mnie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam ,

 

 

 

 

Ja gram w CS:S od uuu nie pamiętam już a w ogolę na lan party zaczołę w 2001 roku teraz gram zawsze na Pittbullu http://www.pittbull.pl/news.php

 

 

a tutaj troszkę przechwałki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc99e1438b04137d.html mecz gracze kontra admini w formule ASL i na serwerze z source tv

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam ,

 

 

Fizia

Link to post
Share on other sites

Counterstrike to zręcznościówka, podobnie jak reszta Quake'ów itp. Trzeba sobie jednak powiedzieć że gierki sie od siebie strasznie różnią, bo w Quake'u trzeba mieć jako taki refleks, natomiast counterstrike to kwestia wyrobienia odruchów na danych mapach, kontrolowania rozrzutu karabinka.

 

Są proste jak drut, obydwie mocno grywalne.

 

 

Edit:

Ciekawe Fizia co by było gdybyś zza tego rogu wylazł ;), bo założe sie że położyłeś ich strzałem zza pleców.

Edited by _Misza_
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam ,

 

 

 

Nie biegli na mnie wprost ale chyba się nie spodziewali rushu bo to była formuła ASL :)

Po za tym P90 rządzi w CSS :)

 

 

 

Ps. Po za tym na poczatku rundy w tym miejscu w plecy ??

 

 

Pozdrawiam ,

 

 

 

Fizia

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...