Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń długa do 150zl. Nie strzelba


Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na forum jest historia (zdaje się) Tuksiaka, który trafił w puszkę od piwa z 50 metrów (ale potrzebował 7 kulek i obserwatora podającego poprawki). Do 30-40 metrów (to jest zasięg porównywalny z najtańszymi opłacalnymi elektrykami) przy odrobinie wprawy i odpowienim ustawieniu Hop-Up można trafić w człowieka.

Link to post
Share on other sites

Kiedy mój kuzyn kupił Agma i pierwszy raz z niego strzelałem, to nie wiedziałem czy moja poczciwa cm028 się zestarzała czy to ta strzelba taka super uber pro :icon_biggrin: (bo wielkiej róznicy w zasiegu nie było, co było dziwne)

Byłem na prawdę pod wrażeniem, tak więc o zasięg się nie bój :icon_smile:

Edited by Homer96
Link to post
Share on other sites

Pod tymi można mieć okulary korekcyjne, ale nie gwarantuje ich wytrzymałości. Mam takie i wytrzymały test (ale ślad był).

Edytuj: Te gogle są z serii Safety a za 15zł więcej masz te brzydkie Defendery, które są balistyczne więc pewniejsze.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

W.g mnie okulary na ASG to lekkie nieporozumienie jak masz wadę ponad 1 dioptria. Jeśli strzelanka jest w lesie i ktoś ma dobry kamuflaż to możesz go nie wykryć przez ten brak. Każdy okularnik wie, że okulary zakrywają niewielką część obrazu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...