Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UMP45 vs DG05B jaki kupić


Recommended Posts

Hej jestem nowy i chcę kupić UMP45 lub DG05B

O taki wypatrzałem UMP (chyba) fajny na Broń.pl o taki http://www.bron.pl/shopbron/product/AIR-SOFT-GUN/Pistolety-maszynowe/Pistolet-maszynowy-AEG-H-K-UMP-kal.6mm-Full-Auto/69806 wystarczająco dobry ?

A taki DG05B http://www.militaria.pl/dragon_guns/karabinek_szturmowy_aeg_dg05t_(dg-05-tan)_g_p12260.xml który lepszy ?

Link to post
Share on other sites

Hehe DG05B odpada jeśli chcesz M4 dobre to od KWA , a UMP zastanów się czy naprawdę chcesz pistolet maszynowy . Ja polceam cyme 028 , każdy go sobie chwali :icon_wink:

PS. Napisz co Cię interesuje jaki typ broni jaki masz budżet itp.

Edited by GunMartinS
Link to post
Share on other sites

ok.500zł

 

też tak sądze ale chcę coś naprawde odjechanego. @

GunMartinS

 

Lubie pistolety maszynowe ale wim że szturmówy rządzą ^^

kurde kiedyś chciałem nawet VSS albo Kriss Vector (wim za drogie ale odjechane)

a interesują mnie kałachy fajny gdzieś był na militaria.pl

te amerykanskie są dziwne troche nie odpowiada mi zbytno to naciąganie dla mnie niejest zbyt wygodne :Z

(w elektrykach tyż jest naciąganie ?)

odpowiadają mi nawet niektóre H&K

Edited by Jan589
Link to post
Share on other sites

Dozbieraj i kup Echo-1 hehe :icon_wink: Żartuje nie wiem co jest wypasione w tym przedziale cenowym :icon_smile:

 

Jak nie wiem, to się nie wypowiadam, proste.

 

Z polecanych tym zakresie:

- MP5 firm Galaxy i JG, choć osobiście skłaniał bym się ku Galaxy.

- AK Cm.028 i Cm.028 Tactical - ogólnie polecana, lecz według mnie są lepsze opcje za podobne pieniądze

- G36 Boyi i JG - Boyi na rynku nie długo, użytkownicy wciąż przekrzykują się, że ich replika jest lepsza, końca sporu na razie nie widać.

- AUG JG - ogólnie polecana, nie każdemu podoba się wyważenie repliki.

 

A teraz Jan weźmie google i poszuka sobie tych replik. Tylko może w innych sklepach. Na górze masz zakladkę sklepy, tam znajdzesz polecane.

Link to post
Share on other sites

Jak nie wiem, to się nie wypowiadam, proste.

 

Z polecanych tym zakresie:

- MP5 firm Galaxy i JG, choć osobiście skłaniał bym się ku Galaxy.

- AK Cm.028 i Cm.028 Tactical - ogólnie polecana, lecz według mnie są lepsze opcje za podobne pieniądze

- G36 Boyi i JG - Boyi na rynku nie długo, użytkownicy wciąż przekrzykują się, że ich replika jest lepsza, końca sporu na razie nie widać.

- AUG JG - ogólnie polecana, nie każdemu podoba się wyważenie repliki.

 

A teraz Jan weźmie google i poszuka sobie tych replik. Tylko może w innych sklepach. Na górze masz zakladkę sklepy, tam znajdzesz polecane.

zapomniałeś dodać o pieluchach :icon_biggrin:

PS.chyba wezme MP5

Edited by Jan589
Link to post
Share on other sites

Nie no, masz 500zł, to kup coś lepszego niż CM.028... Weź G36 od Boyi'a albo JG lub kałacha od Boyi'a. W dalszym ciągu zostanie dość dużo pieniędzy na dobrą ochronę oczu a ty nie będziesz latał z repliką plastik-fantastik o wytrzymałym gearboxie. AUG'a ostatnio macałem (A2 od JG), na codzień strzelam ze zmodyfikowanego kałacha, jednak AUG'iem można bardzo fajnie i łatwo manewrować. Jedynie przycisk zwalniania magazynka to porażka konstrukcyjna, nie wiem kto to wymyślił. Żeby zwolnić magazynek, trzeba przycisnąć przycisk, który jest równoległy z dolną ścianą korpusu...

 

Co do hamerykanizacji radzieckiej konstrukcji - odpowiednio zmodyfikowany będzie o wiele bardziej wygodny. Wiem, bo odpowiednio swój zmodyfikowałem i jest o wiele wygodniejszy :D.

Link to post
Share on other sites

http://forum.wmasg.p...-oficjalny-p90/ Tutaj jest zbiorczy temat o chińskich P90. W skrócie: Warto. Mówię to jako posiadacz.

 

Edit: Oczywiście mowa o tej z Taiwanguna.

 

Był o tym temat. Była na to odpowiedź. Jeszcze raz, czy tak trudno poszukać na forum ? Było o tym 2 tematy niżej. To jest lenistwo, a nie prośba o pomoc. Masz już polecone rk od boyi, mp5 od galaxy, g36 od boyi lub od jg i aug od jg ( cm.028 nie liczę bo jak masz na rk, to po co ci cyma ). Jak chcesz jeszcze coś wiedzieć, to po pierwsze, przeszukaj forum, a nie pisz bezsensowny post typu "Ten karabin mi się podoba hmm...".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...