Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LiPo do prowadnicy kolby M4


Recommended Posts

Pasuje Turnigy Nanotech 1300mAh 7,4V. Długi, cienki. Niestety nie da się używając go złożyć kolby do końca.

 

Sprawdź ułożenie kabli... albo coś innego. Mam turnigy 7,4 1400 i wchodzi do prowadnicy emki g&p, a i kolbę złożysz w całości.

 

http://www.midasairsoft.co.uk/107-40-thickbox/turnigy-nano-tech-1400mah-2s-1525c-74v.jpg

Taki dokładnie.

Edited by Remington
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam!

Również pilnie poszukuję baterii do prowadnicy kolby na CTR'rze (na sprzedaż BTW. :icon_wink: )

Chciałbym mieć w prowadnicy baterię która wytrzyma dość długo, żebym nie martwił się o to, że zaraz mi padnie.

Posiadam M4 G&P (opis na profilu), czy ta bateria: http://allegro.pl/ak...3319796073.html (chyba, że macie coś o większej pojemności ale minimalnie droższego) wejdzie do prowadnicy i będę mógł złożyć kolbę do samego końca?

Dzięki i pozdrawiam.

Edited by Axus
Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście. Zmierzyłem głębokość prowadnicy- 125 mm- akumulator- 127 :/

brakuje minimalnie miejsca na tamiję.

Jest w stanie polecić mi ktoś baterię lipol 7.4, tak, żeby mieściła się na spokojnie, a jednocześnie miała pojemność przynajmniej 1800mAh?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja osobiście jade na patencie 2x 7.4 1200 mah redoxa. Cenowo wychodzi tak jak byś kupił batke 2400 mah tej samej firmy. Wymiana batki na polu w razie potrzeby nie sprawi problemu. Ładowanie też nie jest problematyczne, ja bynajmniej zawsze mam kilka aku do naładowania. Najważniejsze, że kolba działa jak trzeba i nie muszę biegać z pokrowcem na niej.

 

EDIT: Zmień "tamiję" na T-connect.

Edited by splinter
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...