Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

shootercbgear.com


Recommended Posts

  • 3 months later...

Jestem całkowicie rozczarowany tym sklepem. Z 6 zamawianych przedmiotów, mieli tylko 3, mimo tego, że na stronie www wszystkie były dostępne. Kilka dni wcześniej napisałem do nich emaila z zapytaniem o dostępność tych przedmiotów - oczywiście nie dostałem odpowiedzi. Dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że są niedostępne, już po złożeniu zamówienia. Dostali w zamian parę "ciepłych słów'.

Generalnie nie polecam.

Edited by La Chupacabra
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zaryzykowałem ponownie - sytuacja się powtórzyła chociaż tym razem liczba przedmiotów niedostępnych była mniejsza - wziąłem w zamian coś innego.

Duży plus - paczka dosyć szybko dotarła do mnie (mimo tego, że był to zwykły AirMail, a nie Speed Post) - od wysłania upłynęło tylko 10 dni.

Edited by La Chupacabra
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 3 months later...

Zamówiłem w sobotę 18 października, 20 października wysłane, odebrałem 29 października u siebie. Latarka po 10 minutach zdechła (dioda IR nie łączy). Chinol na moja sprawę - ale diody ir nie widać, nakręciłem mu film, opisałem jak zobaczyć światło diody ir, ma w dupie. Napisałem mu kolejnego maila ze otworze spór w paypalu, zobaczymy czy zreflektuje się odpisać...

 

 

 

 

----------------------

 

łał, chinol sie wystraszył. Mam odesłać mu latarkę wraz z całymi gratami, zobaczy co sie da zrobić :icon_smile:

 

 

 

------------------------

Update:

olałem odsyłanie do chinola. Otworzyłem głowice latarki jak i jej korpus- zimny lut i kabel się oderwał. Wymieniłem wszystkie przewody w latarce na nowe, lepsze - śmiga jak marzenie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...