Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór boczniaka


Recommended Posts

Ho ho widze, ze gaziakowy guru tu jest :icon_wink: a jakie inne firmy oprocz TM i KJW mozecie polecic na boczniaka- raczej rzadko bede uzywal ale lepiej niech to bedzie cos co sie nie sypnie po 3 tygodniach.

Widzialem opcje BERETTY m9 od KJW z ABSu za okolo 200 zl- czy to zda egzamin? Czy trzeba jednak dozbeirac i kupic cos za 400 zl?

Edited by mateo1234
Link to post
Share on other sites

Łooo! Dzionek mnie nie było i się temat trochę rozrósł :D

Z tego co widzę, wszyscy niemal jednogłośnie polecają firmę Tokyo Marui lub w przypadku braku środków KJ Works ;] Cóż dzięki wszystkim za odpowiedzi. Na innym forum nie było zbyt wielu zainteresowanych tematem... Tak czy inaczej raz jeszcze wielkie dzięki. Zakręcę się trochę i poszukam czegoś od TM właśnie, chociaż zauważyłem, że z dostępnością ich glocków są chyba problemy ^^ Jak znajdę coś interesującego to wrzucę tutaj link do oceny ;) Mam nadzieję, że będziecie równie pomocni.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam admonow,ze podpiuelem sie pod czyjs temat- poprostu mialem podobny problem co tworca tematu i uznalem ze nie ma sensu zakladanie nowego tematu o tm samym.

Na oslode dodam ze tworca tematu tez na tym skozystal.

 

Pisz staranniej! Następne posty napisane w ten sposób polecą. Buniek92

Link to post
Share on other sites

Z CO2 które miałem w rękach:

 

usp NBB-Za bodajże 300zł,nie wiem jaka firma go klepie.Ładny,masywny,strzela.

P99 DAO-Za jakieś 200zł.Ma przekomiczny dzwięk blowbacku,bo brzmi jakby ktoś patelnią w drzewo przypierniczył.

 

Obie śmigają rok,mają swój przebieg,działały podczas zimy.

 

Jutro powinienem mieć Glocka Starka/VFC.Napiszę co nieco o nim.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...