Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Na forum od czasu do czasu pojawiają się problemy z pasowaniem replik do kabur z tworzywa, choć (ale nie dam sobie głowy uciąć) wtedy mowa o kydeksie. Zaleca się podgrzanie opalarką albo nad palnikiem, a potem pasowanie repliki przy rozgrzaniu. Czynność należy powtarzać kilkukrotnie

Link to post
Share on other sites

@ Dziamdzia

Nie widziałeś chyba hejtu w życiu.

Wdepnąłeś w temat o rzeczach dedykowanych dla leworęcznych, które z natury ( o czym jako lewus powinienieś wiedzieć, wystarczy poszukać CZEGOKOLWIEK dla lewusa ) nie jest tanie.

Napisałeś że nie masz ograniczonego funduszu a potem że do 100 max.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, to dział o wyposażeniu - nie obchodzi mnie ile kosztuje replika, wystarczy mi informacja o rodzaju broni do którego szukasz 'gadżetów' - jeżeli ogranicza cię fundusz, to TRZEBA o tym wspomnieć.

 

Po drugie, cena repliki nie determinuje kwoty przeznaczonej na kaburę lub inne dodatki... Niejednokrotnie ludzie kupują kabury czy choćby latarki w cenach będących wielokrotnością kwoty jaka poszła na 'pistolet'.

 

Po trzecie, jak oczekujesz pomocy to z łaski swojej podaj na początku WSZYSTKIE dane, jakie MOGĄ okazać się pomocne...

 

I na przyszłość - mniej postawy roszczeniowej w postach, to naprawdę ci nie pomaga...

Link to post
Share on other sites

Na forum od czasu do czasu pojawiają się problemy z pasowaniem replik do kabur z tworzywa (...)

 

Im więcej się przyglądam tej kaburze i zdjęciom różnych wariantów beretty to śmiem zaryzykować stwierdzeniem, że do niej nie wejdzie nawet orginał (z szyną). :icon_confused: Grubość szyny to mały problem, większym jest różnica w grubości osłony spustu. Zamieszczam obrazek:

 

2yp15l1.jpg2j51l08.jpg

 

A poniżej jeszcze obrazek kabury. Widać na niej "szynę" jak w A1, a na czerwono zaznaczyłem krzywiznę przy osłonie spustu jak w M9... Marne combo. :icon_confused3:

 

dwt2et.jpg

Edited by zOMFG
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Autorowi problemu już pewnie się nie przyda, ale komuś na pewno. Czyli Berettka M9A1 KJW i kabura IMI Defense.

 

Tak jak opisano wyżej pistolet ładnie wchodzi do kabury ale się nie zatrzaskuje. Jest to wina osłony spustu, ale od strony wewnętrznej. Tak jak to widać na foto:

DSC03786.JPG

 

Zamiast kombinować z kaburą lepiej wziąć się za piłowanie zatrzasku. Cholernie twardy plastik i uciążliwy w obróbce. Troche mało estetycznie ale działa:

DSC03788.JPGDSC03789.JPGDSC03790.JPG

 

 

Po takim zabiegu nasza M9A1 zatrzaskuje się bez problemu :icon_biggrin:

 

DSC03791.JPG

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Kupiłem kaburę imi i mam wątpliwości co do oryginalności.

http://prntscr.com/5805q5

Miała być to kabura nowa.Ma doość postrzępione krawędzie, dodatkowo bardzo trudno wchodzi do niej beretta m9a1 (kupiłem z zamiarem upiłowania blokady tak jak podał ktoś wyżej) Problemy zaczynają się gdy zaczyna wchodzić szyna, praktycznie nie da się jej włożyć lub wyjąć jedną ręką.

Jak mogę odróżnić oryginalną od fejkowej?

Edited by bartek0403
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...