Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gdzie kupić buty w Warszawie i jakie?


Recommended Posts

Z góry przepraszam jeśli było wałkowane gdzieś wcześniej,

przekopywałem się przez forum ale nie znalazłem, a SEARCH phpBB śmierdział i śmierdzi.

 

Więc pytanie:

 

Gdzie w Warszawie można kupić po przyzwoitej cenie buty taktyczne?

Jakiś w miarę dobrze zaopatrzony sklep gdzie można przymierzyć kilka typów był by git.

 

A przy okazji, czy ktoś używał buty "Grom" i może polecić?

Zastanawiałem się nad magnumami side-zip, ale kumpel ma zwykłe i mówi że się w nich gotuje straszliwie.

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Ja polecam "gromy" sa tanie i przyzwoite. Biegam w nich od lata zeszlego roku i musze przyznac ze sa bardzo wygodne i dobre na lato. Troche gorzej w zimie bo pija wode natychmiast ale niektorzy probowali je impregnowac - podobno z dobrym skutkiem.

 

Kupic najlepiej (najtaniej - 139 zl) w sklepie odzieżą roboczą na tylach stadionu Polonii - jesli dobrze pamietam wejscie od Miedzyparkowej idac od Slominskiego. Przy ulicy po prawej jest taki maly placyk z zoltymi kontenerami przy budynku.

 

l-18.gif

Link to post
Share on other sites

gromy sromy

 

holek sie niezna bo jest z (g)ejw :P

 

naprawde dobre buty to bundezki

tzn. kamasze bundeswehry

zarombiście wygodne, absolutnie wodoodpore, trwałe no cud nie buty - używam od roku i jestem przeszczęśliwy - a jeżeli chodzi o buty to jestem szczególnie wrażliwy.

Cena ok 200-300 zależy jak znajdziesz.

Swoje kupowałem w jednym z demobili w KDT pod pałacem

 

---

STEFAN WCIĄGA!

---

Link to post
Share on other sites

On myśli właśnie o tych dwojgu bo się o nich naczytał i nasłyszał :-)

Dzisiaj może zdążę wybrać się tam gdzie mówił Holman - na tyły stadionu Polonii. Skłaniam się raczej ku Gromom bo w Magnumach (tych najtańszych) kumpel nażekał że się strasznie poci. Być może w tych drożsyzch, które mają lepsze "wyściółki" problem nie występuje. Poza tym Magnumy strasznie długo się sznuruje, sam widziałem :)

Link to post
Share on other sites
gromy sromy

 

holek sie niezna bo jest z (g)ejw :P

 

naprawde dobre buty to bundezki

tzn. kamasze bundeswehry

zarombiście wygodne, absolutnie wodoodpore, trwałe no cud nie buty - używam od roku i jestem przeszczęśliwy - a jeżeli chodzi o buty to jestem szczególnie wrażliwy.

 

Buty BW nie sa obuwiem taktycznym. Swietnie za to nadaja sie do lasu, na teren podmokly itd.

Link to post
Share on other sites

UPDATE w moich polowaniach:

 

W sklepie B-52 ba Miedzianej nie mają Gromów. Mają magnumy ale raczej ich nie wezmę - kumpel po raz kolejny mi je odradzał, mówił że jest w nich latem gorąco, stopa bardzo się poci.

 

Na tyłach stadionu polonii byłem wczoraj, ale polazłem w złe miejsce - może jeszcze dzisiaj tam skoczę.

UPDATE #2:

Obdzwoniłem wszystkie warszawskie sklepy z listy dystrybutorów Protektora:

http://www.protektor.lublin.pl/index.php?s...&id=mazowieckie

 

Nikt ich nie ma z wyjątkiem sklepu „SAMI” na Słowińskiego 1, ale akurat tam nie mają mojego rozmiaru, będzie dopiero w poniedziałek.

Link to post
Share on other sites

Możesz zajrzeć do budki na bazarq koło hali Marymonckiej.

Idąc od wejścia ok. 20 metrów i skręcić w lewo.

Ogólnie nie ma tam za dużo ciekawych rzeczy ale polskie buty są praktycznie zawsze: zwykłe skoczki i protektory, bywaja też BW

Link to post
Share on other sites

Buty BW nie sa obuwiem taktycznym.

Ale i tak są lepsze ;D

 

Nie mialem mozliwosci testowania zadnych butow taktycznych, wiec sie nie wypowiadam (ale bede ja niedlugo mial - Magnum Amazon:)). A o butach BW byla mowa juz pare razy na tym forum, wiec nie ma co powtarzac tych samych rzeczy za kazdym razem.

Link to post
Share on other sites

ktos tam wspomnial o KDT zdecydowanie odradzam kupowanie u pewnego pana ktory sprzedaje militaria bodajze w pierwszej lub drugiej alejce od glownego wejscia (taki niski pan z wasami brudnymi wlosami ,czasem ma skorzana spodnie na sobie) to oszust i zdzierca czesto ma podroby i zawyza ceny. jesli chodzi o buty to sprobuj w azymucie na corraziego 5 (tyly bllekitnego wierzowca na pl. bankowym) kiedys byl tam wybor teraz nie iwem bo wole predaora na ogrodowej ale tam taktykow jest raczej malo

 

 

p.s sory za maly off topic :)

Link to post
Share on other sites

Update:

 

moze komus ta wiedza sie przyda:

 

W W sklepie B-52 ba Miedzianej nie mają Gromów jak mowilem, byly magnumy i jungle, ale strasznie drogie, za zwykle jungle chcial pan 400PLN!

Desert Magnumy bylo za 220zl, moze w ostatecznosci je wezme, ale tak poza tym dobrze zaopatrzony sklep i mila obsluga.

 

Jutro z ranca lece do sklepu „SAMI” na Słowińskiego 1, jeszcze jedna para Gromow im sie ostala.

Aha - plotka jest taka, Ze Krupczak, robiciel Grom-ow, dostal od MON cicha prozbe by nie sprzedawal ich na rynku cywilnym. Tak mi tlumaczono ich brak.

 

Over and out.

Link to post
Share on other sites

Też odradzam KDT z powodu cen. Pan podróbka Saddama Huseina ma sklepik w alejce E, blisko wejścia od Świętokrzyskiej. Śmieszny gościu, fajne historyjki opowiada, ale ceny ma przesadzone.

3 lata temu jak byłem jeszcze mniejszy małolat niż teraz :D w akcie desperacji kupiłem u niego za 180zł mundur polski (wytargowałem z 230), ale wtedy np. w predatorze kosztował 190, jakiś ciężki okres był.

Generalnie można kupić coś u tego gościa tylko ubranym w wojskowe ciuchy :) i pogadać z nim trochę, wtedy zejdzie z ceny i jest znośnie. Dobrze jest też pochwalić się wiadomościami na temat jakiegoś produktu oraz jego cenami w innych sklepach. Wtedy jest już w ogóle malinka. :twisted:

A wracając do butów, to u niego raczej nie ma super wyboru.

Osobiście polecam Protektory na tyłach Polonii. Sam mam od chyba 2 lat i są miodzo. Wkręciłem w nie także kilka osób, oraz pytałem sporo innych użytkowników i nikt nie narzeka. Te buty kosztują 135zł a jakościowo są jak te za dwa razy tyle.

Link to post
Share on other sites

Desert Magnumy bylo za 220zl, moze w ostatecznosci je wezme, ale tak poza tym dobrze zaopatrzony sklep i mila obsluga.

 

Mowisz o butach Magnum Amazon (wersja pierwsza)

http://tinyurl.com/8wpdm (dalem adres sklepu, gdyz na stronie Martessportu takowego nie ma).

 

Tutaj masz wersje druga - http://tinyurl.com/d6c32 (jest sprzedawana w Polsce tylko przez rangershop.pl). Przy czym sciagaja ja z Niemiec (charakterystyczna cena).

Link to post
Share on other sites

Dzięki Rez.

 

Pofatygowałem się na 8:30 (bo pracują tylko do 16) tam do sklepu „SAMI” na Słowińskiego 1, mieli dla mnie butki. Miła pani, kupiłem też awaryjne pingle jakbym swoje stracił.

150zl (moze by zeszła gdybym się potargował, ale śpieszyło mi się), czyli całkiem przyzwoicie, co ważniejsze, to w tej chwili chyba jedyny sklep w Wawie gdzie mają Gromy.

 

Case Closed.

Pozdrawiam, zwłaszcza tych co lecą na Twierdza 2005.

 

 

Good fight - good night.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...