Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

(prośba) fotki Fritz'a


Recommended Posts

A który konkretnie, bo są tam dwa różne. :)

 

Szczerze mówiąc to nie polecam tego droższego - to wypełnienie gąbka sprawi, że podczas upalnego dnia się utopisz w własnym sosie :)

TEgo drugiego niestety nie badałem.

 

PS. Polecam natomiast Fritza z firearms (prod. Star). Foty wnętrza TEGO hełmu mogę ci rzucić w niedzielę. Natomiast jeśli chcesz to mogę ci wysłać moje foty w tym hełmie.

 

Mała uwaga: po założeniu maskowania(pokrowca) one wyglądają tak samo :)

Link to post
Share on other sites

fajnie by bylo osoby wrzucajace zdjecia opisywaly co to za fritz (oryginal, replika, jesli replika to jakiej firmy)

 

no i jak juz robicie zdjecia, to jedna z wazniejszych rzeczy jest fasunek, bo jak fritz z zewn. wyglada to kazdy wie

Link to post
Share on other sites

Dobra:

hem8pu.th.jpg

 

hem20ch.th.jpg

 

hem36jf.jpg

 

 

Pierwsze 2 foty to fritz w pokrowcu woodland.

Fota#3 jest z avatarka wzięta - innej w hełmie bez pokrowca W PRACY nie mogłem wrzucić:)

Jeśli kogoś to interesuje to mogę póżniej wrzucić foty hełmu bez pokrowca, bądź też zdjecia wnętrza hełmu.

 

PS. Chciałbym kupic pokrowiec BW do fritza (flecktarn?)- gdzie mogę takowy dostać?

Link to post
Share on other sites

Aloha.

 

obraz0018sj.th.jpg

 

obraz0027aj.th.jpg

 

obraz0033mw.th.jpg

 

obraz0047lj.th.jpg

 

obraz0078su.th.jpg

 

Jest to replika fritza produkcji firmy Star, zakupiona na firearms.pl za 125 zł.

Na ostatniej focie widać cat eye oraz pokrowiec (kam. woodland). Obie te rzeczy kupiłem na specshopie; cat eye - 10 zł, pokrowiec 12 zł.

Jak widać na przedostatnim zdjęciu hełm można dostosować do dowolnego rozmiaru głowy dzięki regulowanym paskom- zapinke służącą do tego wskazuję palcem.

 

Parę uwag:

Jeszcze raz powtarzam, że lepiej kupić taki hełm niż ten, który zamiast regulacji paskami ma wypełnienie gąbką - utopicie się w pocie podczas gorących dni.

Ja pod ten hełm zakładam chustę - dzięki temu lepiej leży (stabilnie) oraz pot nie spływa na oczy (czego możecie być pewni podczas użytkowania hełmów).

Jeśli używasz MP5 oraz gogli to musisz liczyć się z pewnym nieudogodnieniem - przy strzelaniu z rozłożoną kolbą (MP5A3) przeszkadzają trpochę gogle - kolba się z nimi styka. NIe wiem jak to wygląda przy pełnej kolbie , ale zakładam, że tak samo.

 

Pozdrawiam, mam nadzieję, że coś ci pomogłem. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...