Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jestem zielony w sprawi Gearboxu , zamierzam zakupić SR25 i na pewno będzie tuningowana a chce ją sam poskładać a nie do serwisu targać . Więc moję pytanie brzmi : Czy jest jakaś strona , która opisuje wszystkie rzeczy znajdujące się w Gearbox np. tłok , cylinder itd. jak działają ? lub za co odpowiadają . Proszą o link jeśli takowy nie istnieje proszę o odpowiedz , jeśli zły dział proszę o przeniesienie .

Link to post
Share on other sites

Ryzbor - miałem doczynienia z MAC-10 za 15 zł z kiosku i coś się zepsuło po paru kulkach więc rozebrałem go na czynniki pierwsze coś się odłamało i kawałek ten zaciął sprężynę lub mechanizm ładujący kulki więc wyiełem go złożyłem no i niestety nawet sprężyna się nie chciała naciągnąć , nie działał spust :) Jeśli już jest temat to się zapytam czy da się zmienić kolbę w SR25 od PJ czy jest ona przytwierdzona na stałe czy coś :)

Link to post
Share on other sites

zobacz jak to powinno wyglądać w google, poczytaj sobie opracowania dot. podkładkowania zębatek, odkręć śrubki w gb i lecisz. jak jeszcze miałem emkę to rozebrałem ją, wymieniłem części i złożyłem lepiej niż było, a robiłem to pierwszy raz w życiu wówczas. Najgorzej z podkładkami :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...