Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym zadać pytanie o "M56 A Replika shotguna Benelli M3" podaje link:

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-422-M56-A-Replika-shotguna-Benelli-M3.html#projector_components_hidding

 

Czy nadaje się on na QCB bo czytałem od internetowych mędrców, że mimo 320 fps jest zbyt silny i mógłby zrobić komuś krzywdę. Jeśli naprawdę się nie nadaje to możecie podać inny długi shotgun w cenie do 500 zł.

 

Z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Tu chyba chodzi o mój gust. Od czasów CS'a kochałem pompki i mocne strzelby, a karabinki jakoś mi nie podchodziły. To będzie moja pierwsza replika, wcześniej co prawda grałem na "arenach" asg i w paintball, ale zawsze wypożyczonym sprzętem bo u mnie w domu panuje zasada "żadnej broni" (mam młodszego brata), ale wyjeżdżam na studia do Wrocka i chciałbym zacząć przygodę z ASG na powaznie :]

Link to post
Share on other sites

Tu chyba chodzi o mój gust. Od czasów CS'a kochałem pompki i mocne strzelby, a karabinki jakoś mi nie podchodziły. To będzie moja pierwsza replika, wcześniej co prawda grałem na "arenach" asg i w paintball, ale zawsze wypożyczonym sprzętem bo u mnie w domu panuje zasada "żadnej broni" (mam młodszego brata), ale wyjeżdżam na studia do Wrocka i chciałbym zacząć przygodę z ASG na powaznie :]

 

Jakbyś jednak studia zmienił na jakieś w łodzi :D to wiesz... daj cynk ;]

 

ja na twoim miejscu brałbym:

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152194981-Replika-strzelby-M56DL.html

lub

http://gunfire.pl/product-pol-1152197414-Replika-strzelby-Franchi-SAS-12-3-burst.html

lub

http://gunfire.pl/product-pol-1152191678-Replika-strzelby-M56A.html

 

i będziesz kosiarką do CQB ;]

 

Kulki oczywiście G&G...

Link to post
Share on other sites

Ten SASik ciekawy i w sumie nie drogi. Jeszcze będę szukał krótkiej broni i ubioru na ASG(kamizelka, maska itp.), wiec pewnie będę jeszcze nieraz tu zaglądał z zapytaniem :]

No niestety mimo, że do Łodzi mam najbliżej to już mnie skusił UP Wrocław Ekonomia :D

Link to post
Share on other sites

Ten SASik ciekawy i w sumie nie drogi. Jeszcze będę szukał krótkiej broni i ubioru na ASG(kamizelka, maska itp.), wiec pewnie będę jeszcze nieraz tu zaglądał z zapytaniem :]

No niestety mimo, że do Łodzi mam najbliżej to już mnie skusił UP Wrocław Ekonomia :icon_biggrin:

 

Jakby co, służę pomocą na PW :D

co do "sasika" nie wiem jak stoi z wytrzymałością ale strzela na 4/4+ jeśli chodzi i pompki

Link to post
Share on other sites
Od czasów CS'a kochałem pompki i mocne strzelby

 

ASG to nie CS ;) Ogień ciągły w tej zabawie to w tej chwili niestety podstawa od czasu, gdy większość używa hi capów i zasypuje cię kulkami nie przejmując się faktem, że może skończyć im się amunicja. Strzelba daje dużo fanu, ale gdy walczysz ze znajomymi, którzy lubią zachować odrobinę realizmu w kwestii magazynków. Normalne strzelanki to zwykle młócka z hi capami w roli głównej.

Link to post
Share on other sites

Ta strzelba to sama RADOCHA. Acz jak każdą konstrukcją o niskiej szybkostrzelności trzeba się nauczyć posługiwać. Pamiętam jak dwu moich kumpli trzymało ze strzelbami piętro i klatkę schodową do momentu wyczerpania amunici przed paroma zaciętymi panami z aegami.

Link to post
Share on other sites

Myśl szybciej;D bo zbraknie;D. Ile shelsów dorzucają do repliki. Jak trzy to jeden zestaw wystarczy, jak jeden to pomyśl o dokupieniu dwóch zestawów. Ja mam w ładownicach 5+1 w replice i czasami braknie. A strzelam oszczędnie. Więc jak to twoja podstawowa replika będzie to się lepiej zaopatrzyć w jakiś zapas

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...