Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

hmmm więc oba produkty posiadają taką samą wytrzymałość i te droższe nie są mocniejsze czy lepiej wykonane (antifog itp) ?

 

x90bpsi są czarne a x90psi są białe i 3 razy tańsze więc mam pytanie , czy da sie ten bialy plastik przemalować spreyem czy coś ?

 

Link to post
Share on other sites

Ta, Regdorna. Jasne.;p

 

Jeżeli planujesz bawić się w airsoft dłużej, rozważ inną opcję niż te gogle. Są inne, niewiele droższe, a bardziej polecane konstrukcje, dające przy okazji większe możliwości. Takie jest moje zdanie. Moim obecnym faworytem na bardziej dynamiczne strzelania są okulary SPECS i maska TMC.

Link to post
Share on other sites

Hmmmm więc jak to jest ? Gogle fajne , polecane , wytrzymałem , ale pada zaczep , w droższej wersji nic nie wiadomo (zaczepy) . Okularów nie chcemy (3 osoby będą zamawiać ten sam sprzęt) a ciężko znaleść gogle niskoprogfilowane , wytrzymałe a na dodatek tanie , Polecicie jakieś lepsze gogle w tej cenie ? Bolle Defender , lub ESS NVG lub coś innego ?

P.S. Chcemy kupić nowe ze sklepu

 

EDIT Czy te gogle naprawdę tak mocno się zużywają ?

Edited by Dziamdzia
Link to post
Share on other sites

No niestety. Ja mogę się wypowiadać tylko o tej tańszej wersji. Jak pisałem te 3 lata temu - na strzelania brałem je niemal tydzień w tydzień. Zaczepy przy oprawce i przy gumie wyrobiły się na tyle, że rozpadały się same. W międzyczasie poleciłem je co prawda jeszcze kilku znajomym, ale ci używali ich dłużej, bo na strzelaniach bywali rzadziej - ostatni raz widziałem kupiony z tego powodu egzemplarz jakieś 1,5-2 lat po zakupie. Zresztą, szybkę/gogle i tak zaleca się po 2 latach od kupna wymienić - istnieje ryzyko, że polimer straci swoje właściwości ochronne (dotyczy to wszystkich gogli i okularów).

 

Ochrona oczu to wasza sprawa. Ja jak pisałem - z gogli przesiałem się już ponad rok temu na balistyczne wojskowe okulary i siatkową maskę na twarz. Jeżeli używa się tego zestawu z antifogiem Bolle - nie ma szans na parowanie (chyba że używasz i-vo).

 

Co do "tanich" gogli, to wiecie, nigdy nie będzie w 100% dobrze, ale zainteresujcie się tym:

- SW&D (Sun, Wind & Dust), ale TYLKO z wizjerem balistycznym,

- Uvex Ultrasonic,

- Uvex Ultravision.

- i tak dalej (macie cały temat o polecanych okularach i goglach)

 

Tylko, błagam was - NIE kupujcie używanych gogli, choćby nie wiem jak "taktycznie" wyglądały.

Link to post
Share on other sites

Akurat czytał forum i to codziennie , takie komentarze są normalne , ale gdy próbuje sie znaleść informacje o czymś konkretnym to nie ma tak dobrze . Pragnę zamówić gogle z redbereta i przejrzałem ich całą oferte , Skoro x90 nie (logicznie x90bspi też) to myśle o innych np. ATTACK II lub BLAST bądz PILOT ale one strasznie parują , a później jest skok do 200 zł i pozamiatane , Szukałem też w goglo-okularach ale one parują nie miłośiernie więc dziękuje za pochwałę

Link to post
Share on other sites

O co masz do nas pretensje? Mamy ci się dołożyć, żeby starczyło ci kasy na droższe okulary/gogle, czy o co chodzi? Nikt ci tu nie wyczaruje złotego środka, jeśli nie ma takiej możliwości - a tego obecnie teraz wymagasz. Życie w pewnym wieku wymaga samodzielności i umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji, pamiętaj o tym...

 

Pogódź się z tym, że albo bierzesz co jest i cierpisz walcząc z parowaniem, albo zaciskasz tyłek i dokładasz na coś co zapewni ci komfort i będzie wydatkiem na dłuższy czas...

Link to post
Share on other sites
Akurat czytał forum i to codziennie , takie komentarze są normalne , ale gdy próbuje sie znaleść informacje o czymś konkretnym to nie ma tak dobrze .

 

Dostałeś moją opinię, dostarczyłem ci też alternatywy z tego przedziału cenowego. Co jeszcze mam zrobić? Ryć za ciebie po sklepach i szukać gogli dla ciebie i twoich wybrednych kolegów? Jest was czterech, a Google jest powszechnie dostępny. Myślę, że sobie poradzicie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...