Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witajcie ,

Poszukuje paska do spodni który będzie bdb trzymał się, oraz który bez problemowo będzie mógł trzymać kaburę udową lub na pasek, torbę zrzutów, pokrowiec na ess'ki, oraz pancha.

W grę nie wchodzą chińczyki :icon_biggrin:

Kwota jak najniższa, ale lepiej coś porządnego kupić.

 

Drugie pytanie zastanawiam się czy mogę zrobić taką konfigurację tj: polimerowa kabura na pasek do 1911 i kopia ciras'a która wysoko leży, będzie to dobre rozwiązanie ? czy lepiej zostać przy kaburze

udowej ?

 

Pozdrawiam :icon_smile:

 

 

Edit Odpadają wszelakie paso szelki, z racji ciężkiej kamizelki.

Edited by Hiena_Echo 1
Link to post
Share on other sites

Dosyć budżetową opcją byłby prosty twardy pas, coś z miwo, albo jakiś rigger/rescue belt. Ja wybrałem blackhawka, ale nie jest idealny- dzisiaj szedł bym w miwo PSE.

 

Można myślieć o komfort padzie, albo nawet całym rękawie z molle, ale przy tak małej ilości wyposażenia moim zdaniem jest to zbędne.

 

Kaburę udową noszona na biodrze (bez jednego pasa na udo) dobrze pogodzisz z każdą kamizelką. Jeśli chcesz nosić wyżej, to już zależy od wzrostu i tego jak rozbudowana i obładowana jest kamizelka z boku.

Edited by Karczu
Link to post
Share on other sites

U mnie zdaje egzamin. Zdecydowałem się na ten pasek po przeczytaniu forum i uważam, że był to dobry zakup. Noszę na nim zrzut z tyłu, po prawej USP z latarką i jest git. Chociaż jak upoluję kaburę dla mańkutów to zrzut dla równowagi pójdzie na prawą stronę i wtedy będzie perfect (mam nadzieję :F).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...