Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Otóż mam 2 problemy z gb v3 w moim g36:

1.cały złożony gearbox po włożeniu w chwyt pistoletowy przestaje działać, ale słyszę, że silniczek próbuje pracować.

2.Ostatnio wymieniłem tłok, teraz potrzeba aż 3 razy nacisnąć spust aby tlok się do końca przesunął. Gdy tłok dojdzie do końca gearboxa to wtedy z cylindra wychodzi uszczelka. Czy to trzeba przesmarować ? jak tak to czym.

Link to post
Share on other sites

1. Możliwe że masz problem z kostką stykową, ponieważ chwyt od g36 blokuje do pewnego momentu spust. Spróbuj dogiąć blaszki

2.Może ta uszczelka ma za dużą średnice, pójdź do hydraulicznego sklepu(weź ze sobą uszczelkę aby mieć odnośnik.

Link to post
Share on other sites

Albo poświeć kilka dni i przeszukaj internet, pooglądaj filmiki instruktażowe na youtube albo prześlij to do serwisanta.

Samodzielne grzebanie w replice wymaga samozaparcia czasu i przede wszystkim kasy, zwłaszcza w okresie początkowym kiedy dopiero się uczysz co i jak.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Ponawiam temat.

Przeszkoliłem się z budowy i mam taki tłok http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_140&products_id=2612&name=JBU_-_Tlok_ALU_z_Metalowymi_Zebami_-_Full_Teeth_-_JA-32 jest cały z aluminuim (zęby też) i podczas oddawania strzału trzeba wcisnąć kilka razy aby strzeliło, przy okazji wszystko się mocno grzeje (wtyczki, silnik, bateria). Czy jest to wina słabego chińskiego silnika, czy lipnej baterii, bateria jest w standardzie mini. Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Już wszystko naprawiłem, podłączam kabel i tu dupa, połączenie bateria-gearbox chodzi ładnie, połączenie gearbox-długi kabel z bezpiecznikiem-bateria nie chodzi, czy mogę podłączyć baterię od razu do gearboxa, czy kupić coś takiego http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_222_476&products_id=5900&name=Guarder_-_Przewody_zasilajace_-_Kolba

??????

Link to post
Share on other sites

Bezpiecznik można wywalić, warto też wymienić wtyki na deansy/xt60 ponieważ tamiya jest stosunkowo mało wydajna.

 

Sam używam repliki bez bezpiecznika od 2 lat i jedyne o co trzeba sie martwić to aby izolacja na kablach była cała i nie dochodziło do spięć.

Link to post
Share on other sites

Tak możesz uciąć i przelutować. Ale polecam Ci też zmianę kabli koszt z 2zł a da dobry efekt pozbędziesz się zbędnych wtyczek itp. I żebyś nie wsykoczył zaraz z kabli 1.5mm bo wiem z doświadczenie że takie już jest trudno upchać w chwycie pistoletowym w G36 polecam kupić 0.75 z miedzi betlenowej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...