Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne materiały, przydałoby się jednak trochę montażu - tak jak ktoś wcześniej wspomniał mógłbyś przyspieszyć momenty, w których przedzierasz się przez krzaki, czy po prostu nic się nie dzieje, ale ogólnie rzecz biorąc miło się ogląda :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Herod zrobił ogromny postęp w montażu. Zwłaszcza dźwięk, który kiedyś, mogłoby się wydawać dochodził z dupy wieloryba, teraz jest duużo czystszy (nowa obudowa kamery?). Do tego materiał z kamerek ziomków z ekipy, zajebiaszcze miejscówki, ogarnięci gracze, dynamiczny montaż, fajnie jednym słowem.

Jak dla mnie Herod prowadzisz najlepszy strzelankowy kanał na polskim Youtube :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites

Mnie tam głównie chodzi o to, że jego filmiki już nie ociekają kwejkiem. Zdarzy się od czasu do czasu okazjonalna emotka, ale nie jest źle xD

 

No i podoba mi się prostota. Krótkie intro zamiast efekciarskiej hałaśliwej czołówki, jak np. u pana z dredami

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za słowa uznania, bardzo to doceniam, jednak moim zdaniem prawdziwe uznanie należy się naszym graczom. Oni noszą kamery, nagrywają materiał, wyczyniają cuda na kiju, żeby było ciekawie, ja staram się to tylko ciekawie skleić. Myślę, że nasz styl gry też nieco się zmienił, jednak to chyba kwestia naturalnej ewolucji, wszak wszystko przychodzi z czasem. Wiem, że daleko nam do komandosów, jednak dołożymy starań, by materiały były ciekawe i by warto było spędzić kilka minut przed kompem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Filmy Heroda są jedynymi filmami o ersofcie na polskim youtubie, jakie wg. mnie można oglądać z przyjemnością, nigdy nie nudziłem się przed kompem "zażywając" tego kanału, z resztą już kiedyś gdzieś to pisałem. Polecam, szczególnie wtedy kiedy mamy niedosyt po niedzielnym łupaniu ;). PS: Żyję w nadziei, że Elvis przekazał to co mu mówiłem przed wyjazdem z Bornego :) Pozdr.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Super! Montaż jak i rozgrywka idzie w coraz lepszym kierunku! Oby tak dalej!

Jak dla mnie czołówka polskiego YT pod względem strzelanek.

Powodzenia Herod i kolejnych tak super materiałów życzę.

Pozdrawiam Oti.

Edited by otix96
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...