Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam iż moja druga lepsza połowa truje mi nom stop i irytują ją moje liczne wypady airsoftowe postanowiłem ją zabrać z sobą lecz mam kłopot jaka kamizelkę taktyczną jej zakupić :) każdy sie domyśla o co chodzi mianowicie o walory klatki piersiowej :D

 

Może widzieliście w jakich kamizelki kobiety śmigały po "polu walki" :) iż jakoś kobiet strzelających nie spotykam (niestety) bądź znajdzie się może jakaś uprzejma koleżanka która się podzieli wiedzą :D

 

każda wskazówka i podpowiedź się bardzo przyda :)

 

od razu mówię że paso szelki czy pas nie wchodzi w gre ...

Link to post
Share on other sites

Nie tylko pasoszelki. Chestrig też jej może podpasować - koleżanka przez lata w brytyjskim ganiała, a płaska nie jest.

Z kolei pasoszelki jej nie podeszły absolutnie.

 

Druga koleżanka biegała we wz.988 MON, tzw. "Lubawie". Trzecia bardzo chwaliła pasoszelki ALICE, ale tam był to też wymóg grupy rekonstrukcyjnej.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Moja Pani biega w takiej i chwali sobie. Kamizelka ma bardzo duży zakres regulacji od miseczki A do Z... :maniak_jezyk2:

Pasoszelki w ogóle nie wchodziły w rachubę. :maniak_zle:

Potwierdzam, pasoszelki zarówno S95BW, jak i od Miwo to mordęga. Ten Chest jest bardzo wygodny, przynajmniej dla mnie. Poprzednio używałam http://www.taiwangun.com/chest-rigg-01-olive-a-c-m ale był tak samo niewygodny jak pasoszelki.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Moja Żona napomknęła, że chciałaby jeździć ze mną na je...strzelanki i wobec tego rozglądam się za sprzętem dla niej. Myślę o kamizelce i tu mam problem bo jej niepotrzebny żaden plate, poza tym nir zmieści się w niego no bo ma dziewczyna czym oddychać. Myślę nad jakimś chestem ale on wchodzi na klatkę, więc zostają mi chyba szelki z pasem. Coś pomożecie? Aha, no i jak by ten chest/pas z szelkami miał mieć defaultowe ładownice to pod kątem magów do PMa

Link to post
Share on other sites

Dam Ci radę, bo kilka niewiast już zabierałem na pola ASG, niech ma zasłoniętą klatkę piersiową lub chociaż jakąś wkładkę pod bluzą/bluzką cokolwiek. My mamy trochę mniej wrażliwą tą strefę ;)

 

Jeśli niema nic gotowego to skontaktuj się z Bomblem i uszyjcie coś na wymiar. Ostatnio szył mi lekką i wygodną kamizelkę i jest super.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...