Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czytam forum od lat, miałem ostatnio dwu/trzy letnią przerwę ale przed tuningiem przeczytałem w artykułach na wmasgu, że dlugość lufy nie ma takiego znaczenia.

http://wmasg.pl/pl/articles/show/197623?highlight=tuning

Cytuję:

"W przypadku replik elektrycznych - zdecydowanie większą różnicę od długości lufy sprawia jej wykonanie. Replika mająca lufę 150mm może strzelać celniej od repliki mającej lufę 500mm. Montowanie do replik dłuższej lufy jest zwykle mało opłacalne - różnica w celności (jeśli w ogóle się pojawi) najczęściej będzie niewarta wydłużenia całej repliki (co niesie ze sobą zmniejszenie mobilności gracza). Zdecydowanie lepiej postawić na kupno lufy precyzyjnej o tej samej długości."

Link to post
Share on other sites

Nie wyjdzie taniej bo kupilem to mp5 za 150zl od dobrego kumpla i zamierzam zrobic co trzeba zeby to dobrze dzialalo a potem po prostu kupie mp5 ICSa albo cos innego i przeloze czesci.

PS czemu ma wyjsc lepiej jak ja chce wymienic tam najprawdopodbniej wszystko? Nie bedzie efektu?

 

Edited by szaszlyk133
Link to post
Share on other sites

To skąd mam wiedzieć jak się do tego zabrać?

Zacznijmy inaczej:

Mam MP5SD6 JG i 600/700zł. Chcę zrobić tuning mocowy, żeby zrobić z tego replikę do lasu, nie do CQB. Co zrobić?

Albo nakierujcie mnie na edukacyjne artykuły/posty z których mogę się tego nauczyć zamiast pytać was. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...