Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cammo MTP i HK 416


Recommended Posts

Czołem wszystkim

 

Jestem tutaj nowy więc przepraszam z góry za błędy oraz niewiedzę.

 

Za cel wybrałem sobie Oryginalny mundur brytyjski w nowym cammo MTP.

 

Jestem w trakcie kupowania sprzetu, mundurów itd. (wybrałem wersję z szelkami taktycznymi bo jednak na kamizelkę za 450 funtów mnie jednak nie stać, a szelki kosztują jedyne 130 funtów).

 

Aktualnie mam zakupione kilka drobiazgów (staram się kupować sprzęt w stanie new)

 

- Hełm Mk 7

- pokrowiec na hełm mk 7 w cammo MTP

- koszula w MTP

 

Wygląda to mniej więcej tak

 

1.jpg

 

3.jpg

 

2.jpg

 

Ponieważ jestem maniakiem kolekcjonerem mam całą listę rzeczy, które wymyśliłem sobie, że muszę sobie dokupić tak aby wyglądać prawdziwie.

 

Za karabin wybrałem sobie, za namową ludzi systemę M4 z konwersją do HK 416. Tutaj naradza się moje pytanie, czy jest możliwość złożenia tego karabinu z lufą 16.5" lub 20" oraz dodania mocowania bagnetu M9? (wiem, że w większości rozgrwek nie używa się bagnetów ale chcę mieć takowe mocowanie)

 

http://www.scopeandl...ession Expiried!

 

http://www.asgshop.p...ukt.php?id=2384

 

Jak ma się sprawa z zakupem prawdziwych urządzeń celowniczych: kolimatorów itd?

 

Czy takie pomieszanie z brytyjskim mundurem oraz niemieckim karabinem w ogóle wchodzi w grę?

 

Pozdrawiam chwilowo zza wielkiej wody

 

Konrad P.

Edited by starwarrior
Link to post
Share on other sites

Pytanie jest conajmniej dziwne :)

Jeśli odpowiada Ci MTP ( a daj wiarę - jest rewelacyjny na Twoje okolice ) to po protu go zakup i używaj.

Kwestie sprzętowe są równie indywidualne co wybór sortu mundurowego, o ile nie zamierzasz bawić się w reko lub zaawansowaną stylizację.

Link to post
Share on other sites

Ok może się niedokładnie wyraziłem.

 

Mam możliwość zakupu sprzętu w UK i wysłania do go UK, po czym do PL przyjdzie jedna wielka paczka.

Jestem aktualnie w Kanadzie i zarabiam w dewizach jak to się mówiło w czasach PRL więc naprawdę 130 funtów suma do zniesienia, aktualnie obeserwuję aukcję gdzie jest 39 kupionych w cenie 130 więc chyba to oznacza, że jest to prawdłowe i co ważne nówka.

 

Mam pytanie bardziej praktyczne, kiedy już założę zestaw który zminia mi M4 w HK 416 co muszę wymienić aby mieć w nim lufę 16.5" , czy muszę wymienić całą lufę, czy jest jakaś nakładka jak w Tokyo-Marui. Co też muszę dokupić aby można zamontować ten mój bagnet plastikowo-gumowy.

 

Pozdrawiam

 

Konrad P.

Edited by starwarrior
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...