Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty: Ghosts


Recommended Posts

Jest w wersji bullpup, proszę w lewym dolnym rogu:

1094550_684340731595562_226545181_o.png

A poza na oficjalnym trailerze "Official Call of Duty: Ghosts Multiplayer Reveal Trailer" jak się zatrzyma film w 1:26, gdy po lewej stronie w powiększeniu jest SA-805, to po prawej stronie w pierwszej kolumnie widać nazwę MSBS. Jeszcze gdzieś także widziałem ale już nie pamiętam gdzie.

http://www.youtube.com/watch?v=K2uN1gwxM8o

No i w sumie na wikii też już jest: http://callofduty.wikia.com/wiki/MSBS-556

Edited by Trapez
Link to post
Share on other sites

Grafika na pewno będzie lepsza ale z resztą w takich grach nie chodzi przecież głównie o nią. Mi nie pasuje, że znowu będzie to bieganina po zaułkach, gdzie przeciwnik respawnuje się za plecami, a nóż jest silniejszy niż seria z karabinu. Mapy multi od czasu MW3 są totalnie do bani, a te w DLC to już porażka. DLC do BO2 kupuję tylko dla zombi, a do MW3 kupiłem jak były przecenione, żeby mieć misje dodatkowe. W BO1 i MW2 mapy także w DLC były spoko jedynie w MW2 da się na nich pograć bo w BO1 nigdzie ich nie ma na serwerach.

Link to post
Share on other sites

Ale jest postęp, zrobili przeskoki przez przeszkody rodem z BFa3 (sic!) !! ;D

 

Dopiero... Ogólnie czekałem na pierwszy gameplay z multi, ale jak zobaczyłem, to wyłączyłem filmik po 10 sekundach. TO SAMO ! Bronie bez odrzutu, mapki wielkości mojego pokoju.. Czysta "nawalanka" dla amerykanów.

Edited by ColtS
Link to post
Share on other sites

AK-12. Tutaj jest chyba w miarę aktualny spis: http://www.imfdb.org/wiki/Call_of_Duty:_Ghosts#MSBS-556B

Wstawili dużo ciekawych giwer i to chyba jedyna rzecz, która mnie przekona do kupienia. Jak oglądałem gamepleye to niestety już słyszałem narzekania, że mapy są małe, więc niestety dalej idą w promowanie kniferunnerów i quickscoperów temu podobnych głupot. Ale na razie pokazali 3 mapy, więc może będą też duże. Ciekawie zapowiada się coop, więc może tytuł nie będzie padaką na całej linii.

Link to post
Share on other sites

Fanem CoD przestałem być po Modern Warfare 2, które już mnie znacznie w multiplayerze rozczarowało, a następne coroczne gnioty wydawane na starzejącym się silniku przyprawiały o niesmak. Jak dla mnie ta gra już dawno przestała być jakąkolwiek konkurencją dla Battlefielda.

 

Muszę jednak zauważyć, że mylicie się co do silnika. W tej części ma zostać zastosowany, po raz pierwszy od Call of Duty 4, nowy silnik graficzny, także spodziewać się można, że jednak gra będzie wyglądać sporo ładniej. Chyba w końcu nawet najmłodszym i najbardziej napalonym fanom serii przestało wystarczać przesłanianie brznadziejnie brzydkich tekstur coraz większą ilością dymów i świateł.

 

Jeśli jeszcze ograniczyliby przesadną ilość durnych perków, które dają możliwość biegania z prędkością geparda, doskakiwania z nożem do wroga na 5 metrów i skakania z dachów bez odnoszenia obrażeń etc., jak ma to miejsce od Modern Warfail 2, to może przestanę być zrażony do CoD i bandy dzieciaków wypisujących pod filmikami na YT, dotyczącymi prawdziwej broni palnej teksty typu: "Can you quickscope with that?".

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

W sumie chciałem tylko powiedzieć, że ta gra to nic innego jak kopiuj wklej i nie pokusili się nawet o jakieś ciekawe zakończenie, a wykopali z trupa jakim jest MW2. W związku z tym osoby, które grały we wcześniejsze odsłony gry mogą czuć efekt Deja Vu jak to ja odczuwałem przez moment OGLĄDANIA gameplay'u na YouTube.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...