Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Od pewnego czasu razem z kumplami chcę rekonstruować bądź stylizować się na rosyjską armie, wojska specjalne lub islamskich bojowników z Kaukazu, prawdopodobnie z Czeczenii. Okres jaki nas interesuje to wojny czeczeńskie i współcześnie gdzieś tak do 2010 roku. Ale do rzeczy...

tumblr_m1abt1s9rT1rp2zqoo1_500.jpg

 

Powiedzcie mi na początek co to za kombinezon (?) i gdzie można go dostać (mogą być zaufane osoby albo sklepy które się tym zajmują), to samo tyczy się pasoszelków oraz hełmu.

Z góry dzięki !

Edited by Comandosu
Link to post
Share on other sites

Nie jestem rusofilem więc strzelam

 

Gorka 3-Bars? sklep frontowiec? circa about 500-600 pln

hełm k6-3? ebay 1000 USD w górę

pasoszelki smersh ak ? 500-600 pln

nakolanniki mogą być alta lub bhi - wyglądają podobnie dla mnie - ok 100

 

Niech rusofile poprawią moje błędy :)

Link to post
Share on other sites

Odsyłanie do rusa bez podawania konkretnego linka do tematu lub artykułu, gdzie ktoś mógłby znaleźć interesujące go informacje wydają mi się (że tak to ujmę) nieuprzejme. Nie żebym się obrażał z tego powodu (jako autor tamtego serwisu), ale nie wydaje mi się to dobre.

 

 

- Gorka Bars

No to wg mnie równie dobrze może być Gorka-S SSO.

 

- Smersh Old PLCE Version

A to jest Partizan, a nie Smiersz ;) Widać po ładownicach i nadupniku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

I jednostka to nie ukraińska Alfa, ale jej rosyjski pierwowzór. A jeśli chodzi o Partizan Harness musisz sie liczyć z 800$ wzwyż.

 

Nie przesadzajmy, trafiają się już od 450$. No i przede wszystkim w Rosji można je pewnie zdobyć taniej (gdzie - nie wiem i nawet jak znajdę to się nie podzielę :) )

 

Co do rosyjskiego pierwowzoru: Wydaje mi się, że zarówno Federacja Rosyjska, jak i Ukraina powstały po upadku ZSRR, podobnie jak ich "alfy" a więc obie jednostki wprost wywodzą się z sowieckiej Alfy.

Edited by delin0m
Link to post
Share on other sites

Za 500$ były komplety z nadupnikami. 800$ na początku chciał jeden sprzedawca z Rosji, ale się przeliczył, bo ten komplet nie został jeszcze sprzedany nawet do dzisiaj (jeśli dobrze śledziłem temat) pomimo licznych obniżek cen (chyba właśnie do 450$). Aczkolwiek w jego przypadku moim zdaniem głównym powodem dla którego nikt nie zdecydował się na zakup był fakt braku nadupnika w zestawie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A to przepraszam, niemniej jednak dziwi mnie obecność pasoszelek Partizan, ktore sa produktem dosc krótko produkowanym i mało popularnym, w porównaniu do swojego nastepcy nawet w samej Rosji a co dopiero na Ukrainie. Partizan Harness jeśli dobrze pamiętam był sprzetem na specjalne zamówienie ALFY rosyjskiej, wprowadzonym do użytku w latach '02-'03.

 

Dlatego niewierzyłem w obecność tak niszowego sprzetu u Ukraińców, dopóki nie zobaczyłem artykułu.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...