Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Trudny początek


Recommended Posts

Witam, postanowiliśmy z kolegami spróbowac swoich sił w asg i z tego powodu nasuwa mi się kilka pytań.

Na początek pomyślałem zacząc od shotguna, nastepnie kupic sobie aeg'a ale pytania mnie własnie nurtują

 

1. Mam problem z wyborem między Cymą 0.28 Tactical, a 0.31. Co jest w tej chwili przysłowiowo " lepsze"? Chodzi mi głównie o wnętrze. Wyglądowo sie różni bo to inny model.Taktyk ma wiele bajerów w tym te szyny, chwyty itd, i poprostu dobrze wygląda. Interesuje mnie też co jest lepsza baza potem pod tuning czy nie byłoby warto dolozyc do lepszej repliki pozniej.

 

2. Gogle, myslałem głównie o tych z armyworlda. Wiem że Bolle to dobra i uznana firma, są to balistyki, ale interesuje mnie jak to bedzie z nimi pod wzgledem wytrzymalosci i czy nie lepiej wziasc UVEXY?

 

http://armyworld.pl/product-pol-1484-Gogle-Defender-Balistyczne-Wojskowe-Bolle-Oryginal-Nowe-Zestaw-Szybek-.html

 

http://armyworld.pl/product-pol-501-Gogle-Taktyczne-Wojskowe-Bundeswehr-UVEX-BW-Demobil.html

 

3. Czy tak szczerze potrzebny mi jest olej silikonowy? Bo kupuje teraz shotguna longa AGM i czytalem ze trzeba i do tego smarowac magazynki.

Link to post
Share on other sites

1. Akurat 0.28 i 0.31 to ten sam środek w innym body. Zdecyduj który wolisz wizualnie, bo oba strzelają identycznie.

2. Dobrze myślisz. Defendery są ok.

3. Absolutnie nie, nasmarowane magazynki szybciej się brudzą i przestają działać, gdyż kurz ma się do czego kleić.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Mslalem, o przezroczystej Guardera odrazu, ale to jak już bedzie aeg. Co do kulek to do shotguna chce uzywac zwyklych PJ, potem na aegu oprocz gumki sprawie mu dobre kulki Guardera :). Tak przy okazji do 003 to kulki 0, 25 lub 0, 20? Bo rozne czytałem wariacje na ten temat i znowu glowa zmieszana.

Link to post
Share on other sites

0.25 lub 0.23, 0.2 będą za lekkie. Zamiast guarderów lepiej kup G&G, cena mniejwięcej ta sama. Pamiętaj że replika stabilizuje tor lotu przez kikadzesiąt CENTYmetrów, pozostałe kilkadziesiąt metrów zależy tylko od kulki, dlatego ważna jest ich jakość.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Trafna uwaga, jednak mi się chciało i szukałem po wielu tematach, poczytałem ale wolałem sie upewnic bo różne są zdania na ten temat i poszczególnych modeli. Bolle odrazu mi sie nasunęły bo firma ma świetną renome i robi dobry sprzęt. Fajne wyglądowo i w przystępnej cenie + balistyki to odrazu lepiej człowiekowi na duszy ;)

Link to post
Share on other sites

Labedź, to ty chromolony szczęściarz jesteś, wiesz?

 

Bo goście, którzy szukają gogli dla okularnika, to z reguły po "paru godzinach bez okularów" nadal wyglądają w ten deseń...

 

A że Bolle Defender są szerokie, bo zaprojektowano je do noszenia z hełmem w typie PASGT, cóż. Mówi się trudno. Jesli ktos nie chce wydawać pary stów na okulary / gogle z wkładką korekcyjną, to wybór ma ograniczony.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...