Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Machinegun.pl [ NIE POLECAMY ] cz.1 (zlikwidowany)


Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no i ilpa,

 

dostałem mp5a2 CA, cena całości wyniosła prawie 1600zl, niestey uchwyt TLF (zatrzask) złamany , z jedej strony.. przyszedł uszkodzony :(, uchwyt lata na wszyskiet strony i nie da się trzymac broni......, oczywiście wina klienta, bo jak by inaczej. Narazie negocjuje, co z tego będzie , zobaczymy.... ale nie bardzo mi się podoba to zachowanie, bo przy takiej ilości pieniędzy oczekuje się profesjonalnego podejścia do sprawy....

 

:(

Link to post
Share on other sites
no i ilpa,  

Narazie negocjuje, co z tego będzie , zobaczymy.... ale nie bardzo mi się podoba to zachowanie, bo przy takiej ilości pieniędzy oczekuje się profesjonalnego podejścia do sprawy....

 

:(

 

Ludzie, dajcie sobie juz spokoj z tym "sklepem". Sa inne możliwości, niż narażać się na chamstwo Maszinshita...

Link to post
Share on other sites
No moja maszunka przyszla (M15A2) bez zadnych problemow takze ja tam nie mam zadnych pretensji co do tego sklepu no oprocz tego ze baaaaardzo lubią sie NIE - odzywać

 

Pozostaje się modlić o bez awaryjną zabawę bo jak coś nie daj Boże pierdnie to chyba będziesz musiał zweryfikować swoje poglądy :D :D

 

[ Dodano: Sob 01 Kwi, 2006 ]

A swoją drogą w dobie internetu, tel.kom. tel stacjonarnych i innych takich raczej kwestię"nie lubienia odzywania się do klienta" uznałbym za równie niepoważną co unikanie odpowiedzilności za sprzęt i jego gwarancję.

Link to post
Share on other sites

Ja jak na razie kupowałem tam gaziaka, kulki i gaz, tappet plate na miejsce zepsutego (ale nie wysyłałem do płatnego serwisu, tylko sam wymieniłem, może to i dobrze?), i nie miałem żadnych problemów, a przysyłki przychodziły o czasie. Muszę więc dla równowagi powiedzieć, że jak dla mnie, to sklep jest w porządku.

Link to post
Share on other sites
nie miałem żadnych problemów, a przysyłki przychodziły o czasie. Muszę więc dla równowagi powiedzieć, że jak dla mnie, to sklep jest w porządku.

To typowy przyklad pozytywnej opinii o MG. Sam PRAWIE moglbym to samo napisac...

 

Jesli idzie o rutyne typu: "zamowilem, zaplacilem, przyslali", to uwazam MG za swietny sklep! Jak kupowalem, to dostawy przychodzily dosc szybko, towar sie zgadzal z zamowieniem, jednym slowem zadnych zastrzezen!

 

Problem zaczyna przy okazji wyjscia poza te typowe dla sklepu dzialanie! Wtedy dosc latwo sie natknac na obcesowe traktowanie i podejscie do klienta jak do natreta... :? Ale swiat jest tak zbudowany, ze niektorzy ludzie wola sie uczyc na wlasnej d..ie i wywieszenie napisu [NIE POLECAMY] czy tez podobnego to tylko puste wolanie na puszczy, heh...

 

Do czasu, do czasu, Panowie! :lol:

Link to post
Share on other sites
Witam.

 

To moze ja przytoczę swoją przygodę..

 

 

W Niedzielę złozyłem zamóienie. We wtorek przesłałem kasę. Wedle mojego rozumowania powinna dojść w środę... i tego dnai powinni wyslac...jednak nie. Dostałem majla w czwartek ze kasa jest i tą ich śmiesznąramke ze pakują/przygotowują Przewidywany termin wysyłki czwartek czyli dziś. Ok' date=' czekam, czekam pisze mejla około 16 godziny z zapytaniem "Kiedy macie zamiar wysłąc paczkę" -> dostaje odpowiedz (nawet chyba nie odpowiedz) a w jej ramach otrzymuje pustego majla, bez treści tylko z podkreslonym i wytłuszczonym napisem w tej śmiesznej ramce PRZEWIDYWANY TERMIN CZWARTEK..bla bla bla. Tu juz zaczeli mnie denerwowac...Takiego majla do klienta wstydził bym się napisac. Odpisałem czy mam przez to rozumiec ze wysyłka bedie do 18 godziny tegoż dnia..i...cisza 0 odpowiedzi.

 

 

Ostatni raz u nich kupuję, potem [b']dołanczam

 

 

Jej człowieku gdzie ty dokonywałeś wpłąty na konto że ty myślisz ze w 1 dzien ci to zrobią! czy ty nierozumiesz ze niejestes jedynym ich klientem!

A jak chciałes szybko to zrobić mogłes kur**o odbiór osobisty się postarać

Jak ja bym był na ich miejscu pierwszo bym cie wybrechał za niewiedze o realnym świecie że niejsteś jedynym człowiekiem który wpłąca na konto i czeka na paczke! Niemożesz poczekac 2 dni! Najlepszy kurier niedostarczy ci paczki w ten sam dzień co wysłąłeś.

Link to post
Share on other sites

Witam,

osobiscie nie moge potwierdzic, zeby cos bylo nie tak.

Regularnie sie zaopatruje w tym sklepie osobiscie podobnie jak wiekszosc czlonkow naszego teamu. Wyslylki zasze byly terminowe.

Jesli chodzi o serwis broni uzywane trwa to momentami troche dlugo, ale za to jakosc i gwarancja sa nie do podwazenia. Problematyczny jest kontakt mailowy tzn odpowiedzi bywaja lakoniczne i dlugo sie na nie czeka. W ostatnim czasie zaobserwowalem nadwet ze sa problemy z kontaktem telefonicznym ale czy to sa powody by nie polecac tego sklepu???

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...