Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Border War 6 24-27.04.2014


Recommended Posts

Myślę, że kanały ustalimy na miejscu ja + dowódcy plutonów. Ustawienie jednego kanału na całą kompanię nie ma sensu bo przy 130 osobach zawsze sie znajdzie 3-4 patafianów którzy sobie PTT umieszczą pod pachą i słychać tylko będzie dyszenie pączusia :)

Przypominam też o absolutnym zakazie POSIADANIA laserów. Tak widzialnych jak i IR. Jak orgowie kogoś złapią to ma on gwarantowanego bana i wydalenie z imprezy (ekipa pewnie też). Tak więc zostawcie lasery w domu.

Niestety są to skutki imprezy sprzed dwóch lat gdzie jakiś idiota oświetlał laserem przelatujące samoloty.

Podzial na plutony wyslalem juz do HQ. Pewnie niedlugo wbija to w system i bedzie widoczny.

Btw. poszukiwany dowodca 4-ego plutonu - moze chcecie jeszcze kogos wrobic? :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jasne, że kanały ustalimy na miejscu, ale ogólnie informuję, coby posiadacze mizernych pmr zdziwieni nie byli.

 

@Fresh, Masz na myśli pluton ze Słowakami, Norwegami i Szwedami? Ja bym Maxa proponował, weźmie flaszkę i się dogada.

 

A i jeszcze jedno - zdejmijcie mnie z dowódcy plutonu, ewentualnie ustalcie kogoś awaryjnie. Żonie zmienili szacowany termin porodu na wcześniejszy i jest możliwość, że w ogóle nie pojadę.

Link to post
Share on other sites

Mendi, jeśli trzeba będzie ( tzn. jak Ciebie nie będzie) to wezmę trzeci pluton, chociaż wolałbym postrzelać, a z doświadczenia wiem że głównym orężem dowódcy jest radio. Co do 4-go plutonu to nie bardzo w niego wierzę. A tak w ogóle to proponuję tę dyskusję przenieść na forum BW bo wróg nie śpi tylko podsłuchuje.

Link to post
Share on other sites

Co do 4-go plutonu to nie bardzo w niego wierzę.

Ja bym nie stawiał 4 pluton w tym świetle :icon_biggrin: (Reprezentuje T.A.G. Poland z Norwegii) tak jak koledzy ze Szwecji będziemy gryźć i szczypać jak się kompozyt skończy .

Edited by kask314
Link to post
Share on other sites

 

Ja bym nie stawiał 4 pluton w tym świetle :icon_biggrin: (Reprezentuje T.A.G. Poland z Norwegii) tak jak koledzy ze Szwecji będziemy gryźć i szczypać jak się kompozyt skończy .

A to przepraszam, sądziłem że 4-ty będzie się składał z tego co orgom pozostało i nie wiedzieli gdzie wstawić. Teraz wszystko jasne.:)
Link to post
Share on other sites

Fresh albo z fusów czytasz, albo bordery maja stare info, bo na forum stoi tak:

 

4th Platoon currently has no platoon commander designated. If you are from one of the teams in that platoon sound off. Chances are I have a job for you

Link to post
Share on other sites

Mam do odsprzedania po kosztach 2 bilety na BW po stronie Guerrillas

Jeden zwykły 50 euro, drugi z koszulką i naszywką za 70 euro (moge oddac za 50 jak dostane naszywke i koszulke :icon_razz:).

Edited by moron
Link to post
Share on other sites

Organizujemy transport na BW. Zarezerwowany jest Bus 18 osobowy wraz z przyczepą na szpej. Całkowity koszt wraz z noclegiem dla kierowcy to 3265Pln. Przy 16 osobach wychodzi po około 205 PLN.

Miejsce wyjazdu Warszawa około godz 10:00!!!

Osoby chętne proszę o kontakt na PW!!!

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Na dwoje babka wróżyła, po drodze lało. Czyli straciliśmy 1 wyjście o 17:00, bo i tak musielibyśmy wyjechać w niedzielę wcześnie rano.

Słyszałem za to, że w niedzielę przed południem, nasza kompania Charlie wbiła się do bazy TF.

Link to post
Share on other sites

Hehe, kompania C, a raczej jej część, "wbiła się do bazy TF" też nieco wcześniej - a mianowicie około 0300H w sobotę, powodując trzycyfrowe straty u przeciwnika i wybijając ze snu wielu innych na dźwięk powtarzających się krzyków "Alaaaaaaaarm!!! Enemy in the caaaaaaaamp!!!" ;).

 

Ale owszem - w niedzielę także Charlie weszło do bazy TF i powodowało spore zamieszanie, jednak trochę zostało to zepsute przez wiecznie pakujących się i opuszczających teren bazy TFów.

 

Bardziej rozpiszę się dopiero w reportażu z imprezy, niemniej jednak już teraz w imieniu naszej ekipy (Bielsko aka Szmaty) dziękuję wszystkim z Was, z którymi przyszło nam się bawić po stronie Guerillas! Super klimat i nauczyliśmy się od Was paru ciekawych rzeczy.

 

 

PS:

"[wzzzzzziuuuut] Hey guys, wake up! Quick, quick, wake up! Bang bang, bang bang, bang bang - you are dead! Good night and greetings from Guerillas!"

;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...