Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tak jak w temacie:

 

Czy takie coś w ogóle istnieje? mam na myśli coś niechińskiego, coś pozwalającego przedłużyć 10,5" w 14,5"

 

Jeżeli tak to gdzie to kupić/dostać/może ma ktoś na sprzedaż?

 

Słyszałem jakieś ploty że w KWA CQR mod 1 można odkręcić część lufy i zrobić z niego szybciutko mod 2.

Nie wiem czy to prawda, ale może ma ktoś na sprzedaż? :P

Link to post
Share on other sites

Kup sobie tą przedłużkę od ProTecha i sam sobie nabij oznaczenia :teeth:

Mam ich przedłużkę i jestem z niej zadowolony. Gwinty super, cięższa niż chińska, anoda bardzo ładna i trwała. Średnica wewnętrzna ok w porównaniu do dwóch chińskich które miałem.... Promyk mi przez nie nie przechodził...

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Ja mam odwrotny problem, mam asg lmt ris defender w normalnej długiej wersji, i chciałbym skrócenia, tak aby przyrządy celownicze był przy samym risie (nie chcę risu bez tego srebrnego ringa, bo widać brzydko lufę), albo kompletne wywalenie wszystkiego i zamontowanie tłumika, tak aby był bezpośrednim przedłużeniem risów. Tłumik tej samej grubości co risy/chwyt będzie to ładnie wyglądało, pytanie jest w ogóle taka możliwość? Albo np. zostawienie jakoś tego ringa srebrnego żeby zakrywał lufę zewnętrzną pod szyną i od razu z tego tłumik hmmm?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...