Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Armed Assault- czy jest już demo?


Recommended Posts

Wydaje mi się, że gry takie jak Joint Ops albo nawet Farcry MP mają lepszą grafikę i równie duże tereny niż ArmA- tylko że klimat bardziej arcadowy.

powiedziałbym raczej, że rodzina OFP/ArmA ciągle nie ma konkurencji (niestety) jeżeli chodzi o wielką skalę rozgrywki i różnorodność oraz pseudorealizm grywalnego sprzętu. Joint Ops porównywałbym raczej do BF, a MP w Farcry? Nie wypowiem się bo jak dla mnie ta gra nie zaistniała jako MP.

Światek ArmA z nadzieją czeka na dużego (200MB) patcha który ma podobno poprawić dużo błędów. Oby.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O sile OFP stanowiły również (a może przede wszystkim) liczne modyfikacje i dodatki tworzone przez graczy dzięki którym nawet dziś wracam do Operation Flashpoint, mimo, że od premiery upłynęło duuużo czasu.

Dlatego czekam na wszelkie misje i kampanie, bo z pewnością wykorzystają wreszcie ogromny potencjał drzemiący w singlu.

Edited by sniper932
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zgadza sie jak najbardziej, Patch 1.05 juz jest.

Poprawiono w nim wiele rzeczy, wiecej znajdziecie tutaj . Wiem ze to nie najswiezsze wiesci ale zauwazylem ze nikt nie raczyl wspomniec o tym.

Oki a co najwazniejsze ostre prace trwaja juz nad kolejnym patch'em tzn 1.06, jednym z najwazniejszych jego elementow ma byc optymalizacja widzialnego dystansu wiecej tutaj .

Przypatrzcie sie dokladnie screen'om glowa wysiada przy takiej widocznosci i prosze zwrocic uwage na sprzet na jakim zostaly one zrobione.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam spatchowabego do 1.5 ale nadal gra jest po prostu niegrywalna w stosunku do OF. Poprawiono korzystanie z kolimatorów, mozna zoomować ale co z tego jeśli strzał powoduje raz taki odrzut,że czas do ponownego prawidłowego wycelowania jest niemiłosiernie długi, dwa celność broni jest taka ,że zastanawiam się czy nie lepiej we wroga rzucać origami...

Na szczęście można wyłaczyć trawę bo o zgrozo, przy włączonej ty nie widzisz nic (bo trawa dookoła) a wróg widzi Cię jak na talerzu.

Misje chyba projektował jakiś człek z zaimplementowanym głębokim syndromem idioty bo dosyć,że większość taktycznie jest całkowicie bezsensowana i dziecinna to jeszcze występują często błędy typu brak uruchomienia wyzwalacza.

Optymalizacja a raczej jej brak to nastepny punkt. W porównaniu do innych gier z wodotryskami AA chodzi słabo i w niższej konfiguracji.

 

Generalnie żenada na całego - ta gra powinna wyjść za rok po dopracowaniu, w tej chwili jest to wypychanie na siłę bubla.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Delikatna korekta w przygotowaniu jest patch 1.07. Amerykanski wydawca gry zaprezentowal najnowsze demo ArmA bazujace w duzej czesci na wlasnie nadchodzacym patch'u.

Demo to mozecie pobrac stad

Nie gwarantuje iz znajdziecie wiele serverow dzialajacych pod nim ale warto je sciagnac chociazby dla tego zeby zobaczyc co nasz czeka juz bardzo niedlugo :D

Pozdrawiam

Edited by PauLLesnik
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

wyjaśniła się chyba też zagadka beznadziejnej kampanii single player

zapowiedziany expansion pack ma zawierać kampanię Rahmadi Conflict, która miała być pierwotnie w oryginale, jednak nie była gotowa na czas i na jej miejsce dano jakąś zapchaj dziurę na chybcika...

 

Dodatek ma zawierać dwie kamapanie

Link to post
Share on other sites

wyjaśniła się chyba też zagadka beznadziejnej kampanii single player

zapowiedziany expansion pack ma zawierać kampanię Rahmadi Conflict, która miała być pierwotnie w oryginale, jednak nie była gotowa na czas i na jej miejsce dano jakąś zapchaj dziurę na chybcika...

 

Dodatek ma zawierać dwie kamapanie

Expansion pack...hyhy chyba za przeproszeniem ocipieli. Mam płacić za coś, co jak sami przyznają nie znalazło się w tym listopadowym bublu, bo został wydan ZA szybko, ze względów marketingowych?

Ta firma nie dostanie już ode mnie złamanej korony (tak korony, bo na ArmA mialem takie parcie, ze sprowadziłem ją z Czech, przed polska premierą).

Edited by PrezesOi
Link to post
Share on other sites

Każdy oczekuje od gry tak naprawdę czegoś innego. Jeden by chciał żeby krew spływała po monitorze , inni żeby po strzale ze snajperki zagrała złowieszcza muzyczka, inni żeby czołg jadący piszczał w tonacji bemol a jeszcze inni żeby światło padało z innej strony. Ja osobiście olałem kampanię tak jak to mam w zwyczaju robić ze wszystkimi grami z rodziny OFP i zabrałem sie do edytora. Tak spędziłem wiele miesięcy, a teraz razem z kumotrami z PSS bawimy się na w Evolution i pomimo tabunów małolatów biegających tam i nazad samopas , niszczących sprzęt i robiących bezsensowne zamieszanie, doskonale się bawimy w klimacie polując na konwoje, oficerów itd.

Nie oceniam gry jako całości bo nie jestem krytykiem. Jestem zwykłym graczem który znalazł w niej to co mi się w niej podoba i wykorzystuje to ku mojej własnej uciesze.

Link to post
Share on other sites

Jak to juz bywalo z OFP tak samo jest z ArmA gdy jeden patch wychodzi trwaja juz prace nad nastepnym.

Osobom ktore potrafia tylko nazekac polecam przy pojawieniu sie nastepnego Patcha-beta sciagniecie zainstalowanie a nastepnie postniecie swoich uwag na oficjalnym forum gry.

Wlasnie dzieki takim ludziom (ktorzy testowali 1.07beta) patch 1.08 nie okazal sie totalnym bublem.

Musze sie pochwalic ze DI/DS stuff z mojej 16AAB bierze czynny udzial na lamach forum jak rowniez partycypuje w GBL, mam nadzieje ze i polskie klany takze biora czynny udzial w tych projektach co przyczynia sie do poprawy grywalnosci tej jakze nie majacej sobie rownych w dziedzinie taktycznego pola walki gry.

 

Pozdrawiam

 

I zapraszam do zagladania na nasze servery

 

PauLL[Pvt-16AAB]

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

musisz próbować rzeczy w zbrojowni, akceptować wyzwania i zbierać punkty

 

ale do rzeczy:

wczoraj w końcu ukazał się Extreme Arma Mod 1.3

w zasadzie dostajemy coś a'la ArmA II :)

- nowe tekstury pojazdów i jednostek (gramy w Marpacie, są też jednostki ACU w IBA ACU)

- nowe realistyczne dźwięki do prakycznie wszystkiego

- muzyka do włącznia w Blackhawku

- muzyka z BHD w menu

- poprawiona balistyka

- realny odrzut podczas strzelania (w końcu M4 podbija do tyłu a nie do góry)

- poprawione własności pancerzy

- pociski smugowe w KMach

- nowe eksplozje

- pola minowe

- rózne rodzaje min (wyskakujące, claymore)

- bomby kasetowe pod A10

- dalmierz laserowy

- panel dowodzenia w Strykerze widok z satelity, taktyczny

- radio w HUMVEE - możliwość wezwania artylerii

- dużo innych mniejszych ciekawostek :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

ja już w gambit gram - nie zauważyłem jakiś drastycznych zmian - na razie widać tylko, że w kwestii cut scenek i muzyki zrobili krok wstecz - znaczy naprzód. Próbują dorównać OFP :) Scenki są inne - statyczne, ale o wiele bardziej ciekawsze niż wiadomości z europejskiej ARMA...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...