Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Startujemy!


Recommended Posts

Wieczór dobry :icon_razz2: chciałbym na wiosnę zacząć zabawę z asg... okularki mam. Budżet? 700zł Mam kilka replik na oku. http://gunfire.pl/product-pol-1152200651-Replika-karabinu-JG1601MG.html http://gunfire.pl/product-pol-1152194762-Replika-karabinka-szturmowego-AK-4A1.html ale rozumieć po lekturze m4 nie istnieje od 1tyś złoty. http://gunfire.pl/product-pol-1152198039-Replika-subkarabinka-GFG039C.html http://gunfire.pl/product-pol-1152196302-Replika-karabinka-GFG15.html a giety to dobry start... A więc? coś z tego czy macie swoje polecane repliki?

Link to post
Share on other sites

Palete słowników. Ortograficznych, poprawnej polszczyzny i może jeszcze pare innych.

No dobra może moja ortografia nie zachwyca ale to jest forum o asg czy o ortografii? Jakiś super błędów nie robiłem. Czytać się da. No ale takie tu porady jak...
Link to post
Share on other sites

No dobra może moja ortografia nie zachwyca ale to jest forum o asg czy o ortografii? Jakiś super błędów nie robiłem. Czytać się da. No ale takie tuporady jak...

Gabgartypolsiortatom. Czytaś się da, a zrozumie się z tego tyle co z Twojego pierwszego posta.

Link to post
Share on other sites

ogolnie towybor tak może być, nie żeby najlepiej no ale tak te karabiny są oka! Poza tym ten pierwszy jest taki sobie, ale i te inne karabiny em są nie dobre bo dobre są za 1000 zł około. Dobre są te g. Od GFC.

 

Teraz trochę w naszym języku. Repliki karabinków M4 zaczynają się od kwoty około 800/900 zł za sprzęt z wyższej półki, który będzie strzelał przyzwoicie i nie zepsuje się po pierwszej strzelance. Do tego nie będzie trzeba w niego inwestować dodatkowych pieniędzy zaraz po zakupie.

Wybrałeś G36C zapewne, więc będziesz zadowolony. Zostanie Ci trochę pieniędzy, to poczytaj co tam należałoby dokupić. Pewnie gumkę zmienić i dokupić akumulatorek LiPo + ładowarka najlepiej iMax B6 tylko szukaj w komplecie z zasilaczem oraz sprawdź czy sprzedawca oferuje oryginalny sprzęt.

Poza tym, to rozejrzyj się za magazynkami na mniejszą ilość kulek, bo ten dodawany w zestawie strasznie grzechocze, ale to już Ty zdecydujesz czy przeszkadza.

I pamiętaj - kupuj tylko najlepsze kulki G&G i Guarder są właśnie takimi. Z czego te od G&G P.S.B.P przodują według mnie, ale to moja opinia.

Do tej repliki kulki 0,23/0,25 powinny być idealne.

Edited by Vaco
Link to post
Share on other sites

Panowie, trzymajcie się tematu. Jeżeli nie macie nic ciekawego do powiedzenia to może lepiej czasami milczeć?

 

Do autora: Twój pierwszy post jest naprawdę trudny do odszyfrowania. Staraj się pisać w bardziej schludny sposób a unikniesz nieprzyjemności :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Niestety użytkownicy mający problem z wysłowieniem się towarzyszą nam od lat niczym AIDS afrykańskim prostytutkom i chyba nic z tym nie możemy zrobić :icon_wink:

 

Vaco powyżej wspomniał o istotnych rzeczach jakimi są akumulator LiPo oraz ładowarka. Oczywiście nie musi to być koniecznie Imax B6, gdyż są jeszcze inne godne polecenia ładowarki mikroprocesorowe, które to dorównują sobie pod każdym lub wieloma względami, a cena w danym okresie może być atrakcyjniejsza akurat dla produktu B, choć jest tańsza tylko o 10-20zł od produktu A. Do takich ładowarek można zaliczyć Redox V2 Alpha. Jeśli chodzi o akumulator - LiPo 7.4V, ~1300mAh na weekendowe spotkania w zupełności wystarczą, a i na jakieś imprezy da radę (z mojego doświadczenia wynika, iż akumulator LiPo 7.4V, 1300mAh, 20C wystarczył mi na 7 godzin ciągłego strzelania, tj. około 4000 kulek. Dla niektórych mało, dla mnie jest to jednak spora ilość kompozytu gdyż wymiany ogniowej rodem z filmów akcji często nie prowadzę :icon_biggrin: Jeśli jednak dobrze myślę i mnie pamięć nie myli co do postów na tym portalu, to pobór prądu dla replik tuningowanych, a stockowych może się delikatnie różnić, ale moja replika wtedy miała wymieniony jedynie tłok także nie ma wielkiej różnicy), min. 25C i można by zaczynać zabawę. Można ewentualnie prosić o podanie nazwy co to za okularki, gdyż sprawa (przynajmniej dla mnie) jest istotna?

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Ja bym polemizował, czy jest to wada, czy lenistwo. W ostatnim poście już lepiej napisałeś, więc i lepiej się to czyta. Ale nie wracajmy do tego.

Na forum istnieje temat z kompatybilnością magazynków do danej repliki. Te, które wybrałeś, będą pasować.

Jeżeli możesz, to podeślij jeszcze link do okularów, które wybrałeś.

Link to post
Share on other sites

Akurat z magazynkami do G36 to poezja, wszystkie pasują do każdej giety. Okularki u nas mało popularne, ale firma jak najbardziej w porządku, atesty też mają więc powinny być ok. Najlepiej, tak dla pewności, przestrzelaj je ze swojej repliki kiedy przyjedzie :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...