Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc z Wyborem zestawu


Recommended Posts

Witam jestem bardzo zaawansowanym początkującym :} któremu potrzebna jest pomoc z wyborem

- broni bocznej wzór colt na gaz full metal z zamkiem

- broni głównej snajperki i normalnego asg [tylko nie ak ani g36 co do snajperki preferuję coś w stylu l96a1

- kamizelka taktyczna

-gogle

-kask

 

teraz pytanie ile na to wydam

jak patrzyłem cena za colta to około 500 zł kamizelki i pierdół to 400

a co do broni głównej to sam nie wiem nie chce czego co się rozleci po 10 strzelaniach .

A i najważniejsze nie chcę czegoś drogiego w utrzymaniu [ serwisowanie ]

 

wracając do broni głównej to lepsza elektryczna czy gazowa

pozatym chcę się nią bawić wszędzie więc najlepiej żeby miała możliwość dania tłumika i regulacji fps

oraz żeby była celna

Link to post
Share on other sites

Hej,

 

L96 jest ok jak masz już trochę kasy(min. 1100zł). Moją pierwszą główną też była snajperka. Poczytaj sobie o ograniczeniach tanich snajp i o ograniczeniach sprężynówek i zadaj sobie pytanie- czy to jest dla mnie. By to strzelało i byś miał przewagę nad AEG potrzeba min. 600zł na tuning. Jak chcesz snajperki z prawdziwego zdarzenia to sam tuning wyjdzie w granicach 1500zł + karabin (tyle coś u mnie wyniosło) + luneta i pierdółki.

 

Znacznie lepiej wyjdzie kupienie SWD GFC/A&K/ACM by się oswoić ze sprężyną. W razie czego to sprzedasz ją za podobną kwotę co kupiłeś. Szczerze mówiąc to lepiej wyjdziesz na jakimś AEG i sobie poczytaj o nich...

 

Koniecznie chcesz być snajperem a nie masz kasy?

- Kup DOBRĄ boczną. Np. Jakieś MP5k i zbieraj na snajperkę.

 

Regulacja FPS istnieje w kilku modelach AEG i polega raczej na możliwości w miarę szybkiego włożenia odpowiedniej sprężyny.

W gazówkach już jest większe pole do popisu (w niektórych). Ogólnie to pomińmy Twój ostatni akapit bo jest trochę bez sensu i nie ma sensu tego rozstrząsać. Po jakimś czasie dojdziesz czemu.

Link to post
Share on other sites

Co do wyboru boczniaka na wzór colta, dla zaawansowanego początkującego, polecam model R28 firmy Army. Koszt to ~400 (może mniej jak dobrze trafisz) full metal i z blow back`iem. Ino że jako że to gazówka to dolicz pare zeta na konserwacje ( olej silikonowy, smar od czasu do czasu) i ewentualnie części wymienne ( cylinder i zawory w magu, ale to bardzo rzadko)

Link to post
Share on other sites

Nie chcę nic mówić ale niepotrzebna uwaga to spam ;D

 

Nie chcę nic mówić ,ale zgłoszenia do moderacji wykonuje się przyciskiem "zgłoś".

Nie chcę nic mówić ,ale taką postawą nie zachęcasz innych do pomocy.

Nie chcę nic mówić ,ale zakładając konto zaakceptowałeś regulamin a teraz go łamiesz.

Nie chcę również żebyś wyszedł na hipokrytę czy coś, ale czy ten post to także nie jest spam?

Buniek92

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...